.....
تکنامه - Logitech Brio 4K Pro: نخستین وب‌کم جهان با پشتیبانی از 4K HDR و فناوری تشخیص چهرهٔ فروسرخ

Logitech Brio 4K Pro: نخستین وب‌کم 4K HDR با تشخیص چهرهٔ فرو سرخ

لاجیتک تجربهٔ ۲۰+ سالهٔ خود در دنیای سخت‌افزار را روی هم گذاشت و بهترین وب‌کم خود را روانهٔ بازار کرد. Logitech Brio 4K Pro Webcam به قیمت ۱۹۹ دلار همین امروز عرضه شد. اما این قیمت بالا بی‌دلیل نیست و این وب‌کم از قابلیت‌های زیادی برخوردار است. لاجیتک قابلیت ضبط 4K را با HDR در هم آمیخته است و آخرین ویژگی‌های RightLight این کمپانی، به شما در مواقعی که با نور کم فیلمبرداری می‌کنید، کمک خواهد کرد. اگر شما عادت دارید که تماس‌های ویدئویی‌تان را در اتاق‌های با نور ضعیف، به انجام برسانید، فناوری HDR می‌تواند به کیفیت تصاویر کمک کرده و مشکلات رایج تصاویر وب‌کمی را بهبود بخشد.

تکنامه - Logitech Brio 4K Pro: نخستین وب‌کم جهان با پشتیبانی از 4K HDR و فناوری تشخیص چهرهٔ فروسرخ

همچنین ببینید:  گرافیک متحرک: دوربین DSLR شما چطور کار می‌کند؟

با این که Brio به نظر شبیه یه یک وب‌کم معمولی ساخته شده از شیشه و فلز می‌آید، لاجیتک همچنین قابلیت تشخیص چهرهٔ فروسرخ را نیز به آن افزوده است. این به این معناست که شما می‌توانید از ویژگی Windows Hello در ویندوز ۱۰ استفاده کنید و تنها با تصویر چهرهٔ خود و بدون نیاز به وارد کردن پسورد، رمز تصویری و یا پین لاگین کنید. لاجیتک همچنین در شرایط ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم در ثانیه از زوم ۵ برابر با همان رزولوشن پشیبانی می‌کند و می‌تواند جهت دید را به ۳ زاویهٔ متفاوت تغییر دهد.

همچنین ببینید:  نخستین تلویزیون OLED 4K سونی و قابلیت پخش صدا از نمایشگر

لاجیتک می‌گوید که هدف نهایی آن در ساخت Brio تولید «تسلای وب‌کم‌ها» بوده است که تعداد زیاد قابلیت‌ها، این ادعا را تقویت می‌کند. با پشتیبانی یوتیوب از استریم 4K و HDR، حالا بریوی لاجیتک یکی از اولین وب‌کم‌هایی‌ست که از آنچه که در به زودی در دوربین‌ها رایج خواهد شد، بهره می‌برد.

برگرفته از دِوِرج و سایت لاجیتک

avatar
کتابخور
مهمان
کتابخور

تنها عیبی که انکار ناپذیر و از بزرگنمایی آن ابایی ندارم این است که این وبسایت اعتیاد آور و شیرین است! به شکلی که از طریق کانال تلگرام، معمولن اولین خواننده پست‌های جدیدم، شاید، شاید روزی دانشمندان به روشی دست یابند که سلامتی‌ام را بازیابم! البته از مجرای پستی در تکنامه این اتفاق بعید نیست! به نظر میرسد اگر در کنار آپلود فیلم در آپارات، همان فیلم در یوتیوب هم قرار گیرد برای دسترسی راحت‌تر خارج نشین‌های بی‌درد! از این جهت که هاستینگ آپارات قابل قیاس با یوتیوب نیست، مختصر اینکه من چند دقیقه صبر میکنم و چندین بار پلی می‌کنم، در نهایت با تاسف و مغموم اینجا را ترک می‌کنم، تنها به این دلیل که آپارات زور می‌زند، در… بیشتر بخوانید »

تکنامه