.....

با تماشای این ۷ تقویم خارق‌العاده، وارد سال ۲۰۱۷ می‌شویم!

سال ۲۰۱۶ میلادی، سال عجیب و غریبی بود مگر نه؟ از انتخاباتی که داستانش تمام نمی‌شود گرفته تا جنگ و بی‌خانمانی در همه جا و درگذشت و وخامت حال تعداد زیادی از شخصیت‌های برجسته داخلی و خارجی. اما از گذشته گفته‌اند که با آغاز سال جدید باید برای چند روز هم که شده به یک زنگ تفریح موقت فکر کرد.

اگر بخواهیم اشتراک تفریحی بین دیزاین و سال نو بیابیم، احتمالا نخستین گزینه، تقویم خواهد بود! همیشه در هفته‌های پایانی هر سال و روزهای ابتدایی سال نو، بازار عرضه و مشاهدهٔ تقویم‌های سال جدید داغ است. با این مقدمه و تبریک سال نوی میلادی به دوستانی که آن را جشن می‌گیرند، به تماشای ۷ عدد از تقویم‌‌های فوق‌العاده‌ای که توسط طراحان خلاق طراحی شده است، می‌نشینیم:

یک: The Mr Cup Creative Manifesto

این تقویم لترپرس که هر سال منتشر می‌شود، اثری از Mr Cup است و در ۲ نسخهٔ limited edition و regular edition عرضه شده است.

دو: The Bureau Oberhaeuser

این تقویم دیواری توسط دفتر طراحی آلمانی Bureau Oberhaeuser طراحی شده و بیشتر بر اطلاع‌رسانی و بهینه کردن رابطه با کاربر تمرکز دارد.

همچنین ببینید:  آثار هنری بر روی بطری‌های نوشیدنی جدید Pepsi نقش می‌بندند

سه: Hansen/2

این تقویم فوق‌العاده از Hansen/2 که مانند مورد قبلی آلمانی‌ست، زمان را با نشان دادن هفته‌های باقیمانده تا آخر سال نشان می‌دهد. روش کار به این صورت است که هفته‌های باقیمانده به صورت سوراخ‌های دای‌-کات شده در نظر گرفته شده‌اند، ماه به ماه کم و کمتر می‌شوند.

چهار: Torn Around

این تقویم دیواری که با کلاژ و طراحی با کاغذ توسط Fitacola طراحی شده، صحنه‌های خلاقانهٔ شکل گرفته از پارگی کاغذ را نشانمان می‌دهد.

ادامه در صفحهٔ بعد:

دیدگاه شما چیست؟

avatar
تکنامه