.....

۸ بیلیون دلار، بزرگترین خرید تاریخ سامسونگ: کمپانی Harman

سامسونگ، صنایع بین‌المللی هارمن (Harman International Industries) را با رقم عجیب ۸ بیلیون دلار خریداری کرد. این مبلغ که تماما به صورت نقدی پرداخت شده، بزرگترین خرید سامسونگ در طول تاریخ است. هارمن که سازندهٔ قطعات جانبی هوشمند برای اتومبیل‌ها و همچنین محصولات صوتی و تصویری و به طور کلی عرضه کنندهٔ تکنولوژی‌های مرتبط با شیوهٔ زندگی مدرن است، حالا سامسونگ را به سرعت در کنار گوگل، ولوو و تسلا در دنیای اتومبیل‌های خودران قرار می‌دهد.

تکنامه - ۸ بیلیون دلار، بزگترین خرید تاریخ سامسونگ: کمپانی Harmen

آخرین خرید بزرگ سامسونگ بر می‌گردد به دههٔ ۹۰ میلادی و تصاحب AST با رقم ۸۴۰ میلیون دلار که البته بعدها مجبور به تعطیل کردن آن شد. به دلیل همین شکست، سامسونگ در این سالها بیشتر به فکر توسعه‌ و پژوهش داخلی بر روی تکنولوژی‌های جدید بوده تا خریداری دیگر کمپانی‌ها. اما حالا متوجه شده که پا گذاشتن در دنیای اتومبیل‌های خودران و قطعات جانبی هوشمند ممکن است سالها به طول بیانجامد. پس راه چاره در اختیار گرفتن برندی بود که پیش‌تر در این کار موفق بوده است.

تکنامه - ۸ بیلیون دلار، بزگترین خرید تاریخ سامسونگ: کمپانی Harmen

با اینکه کمپانی هارمن در نظر مردم بیشتر به عنوان تولیدکنندهٔ تجهیزات صوتی مانند Harman Kardon ،JBL و dbx شناخته می‌شود، اما دو سوم درآمدهایش از محل تکنولوژی‌های مربوط به اتومبیل‌هاست. تجهیزات و قطعات هارمن در بیش از ۳۰ میلیون اتومبیل از برندهای BMW، Toyota، Volkswagen و دیگر کمپانی‌ها به کار گرفته شده است.

انگجت

این را هم ببینید

تکنامه - دانلود رایگان بیش از ۵۰ میلیون فایل دیجیتالی از آثار هنری اروپایی

دانلود بیش از ۵۰ میلیون فایل دیجیتالی از آثار هنری اروپایی

در ادامهٔ پست‌های دانلودی از مجموعه آثار هنری و دیجیتالی و فایلها که تعدادی از …

avatar
تکنامه