.....
(نظر شخصی من این است که تلگرام ابزار مناسب جانشین ایمیل نیست. چرا؟ چون فرضا شما نمی‌تو.انید به دقت جی‌میل در آن جستجو کنید. به علاوه در غوغای کانال‌های و گروه‌ها همیشه ایمیل‌های ضروری گم می‌شوند و …)

۴۵ کاراکتر تلویزیونی شبکهٔ HBO در پوستر ۲۵مین سال فعالیت

تمام کاراکترهای محبوب سریال‌های شبکهٔ HBO در یک پوستر تصویرسازی به مناسبت بیست و پنجمین سال فعالیت این شبکه. حتما باید چیز خوبی از آب در بیاید مگر نه؟ استودیوی طراحی گرافیک دیجیتال Ars Thanea، با تیم‌های طراحی خلاقش در ورشوی لهستان و نیویورک ایالات متحدهٔ آمریکا که سفارش‌دهندگان بسیار زیاد و معتبری مانند Ubisoft ،Nike ،Discovery Channel و… دارد، از سوی HBO Asia مسئول انجام این پروژه شد.

به مدت ۲۵ سال ما شاهد داستانهای فوق‌العادهٔ شخصیت‌های محبوبمان در سریال‌های شبکهٔ HBO بودیم. و حالا ما دعوت شدیم که یک نماد بصری طراحی کنیم تا تجربهٔ لذت‌بخشی که از همراهی با HBO به دست آورده‌ایم را یکجا به تصویر در بیاوریم. بیش از ۴۵ کاراکتر (شامل اژدهاها!) در یک پوستر! تولدت مبارک HBO! ~ استودیوی Ars Thanea

خب اگر همچنان در فکر این هستید که جمع اژدها واقعا اژدهاها می‌شود یا خیر، بهتر است این کار را همزمان با دیدن این پوستر جالب و دیتیل‌هایش انجام بدهید:

همچنین ببینید:  مراحل طراحی پوسترهای رسمی بخش فیلم کوتاه اسکار ۲۰۱۶

(دیتیل‌ها دارای کیفیت بالایی هستند. بنابراین بهتر است همهٔ آنها را در حالت تمام صفحه ببینید)

(نظر شخصی من این است که تلگرام ابزار مناسب جانشین ایمیل نیست. چرا؟  چون فرضا شما نمی‌تو.انید به دقت جی‌میل در آن جستجو کنید. به علاوه در غوغای کانال‌های و گروه‌ها همیشه ایمیل‌های ضروری گم می‌شوند و …) (نظر شخصی من این است که تلگرام ابزار مناسب جانشین ایمیل نیست. چرا؟  چون فرضا شما نمی‌تو.انید به دقت جی‌میل در آن جستجو کنید. به علاوه در غوغای کانال‌های و گروه‌ها همیشه ایمیل‌های ضروری گم می‌شوند و …) تکنامه - ۴۵ کاراکتر تلویزیونی شبکهٔ HBO در پوستر ۲۵مین سال فعالیت تکنامه - ۴۵ کاراکتر تلویزیونی شبکهٔ HBO در پوستر ۲۵مین سال فعالیت تکنامه - ۴۵ کاراکتر تلویزیونی شبکهٔ HBO در پوستر ۲۵مین سال فعالیت تکنامه - ۴۵ کاراکتر تلویزیونی شبکهٔ HBO در پوستر ۲۵مین سال فعالیت

همچنین ببینید:  پوسترهای خارق‌العاده از کارگردانان سینما به همراه شخصیت‌های فیلم‌هایشان

آبدوزیدو

avatar
تکنامه