.....
تکنامه - برندگان بازی‌های مستقل

برندگان نخستین فستیوال بازی‌های مستقل

اگر شما از طرفداران بازی‌های مستقل باشید حتما از فستیوالی که گوگل شنبه این هفته در سان فرانسیسکو برگزار کرد، اطلاع دارید. ۳۰ بازی برگزیده و خلاق در معرض دید داوران قرار گرفت و امروز گوگل ۷ فینالیست و ۳ برنده نهایی را اعلام کرد.

شرکت‌کتتدگان بر اساس کیفیت بصری و صوتی، همچنین طراحی بازی خلاقانه‌شان مورد بررسی قرار گرفتند. پنل داوران متشکل از متخصصان صنعت بازی بودند.

و اما برگزیدگان:

Orbit – Playing with Gravity یک بازی معمایی که در درون خود در واقع یک شبیه‌ساز جاذبه است. ذرات و اجسام رنگی در فضای نگاتیو محسور در حفره‌های سیاه. این بازی همچنان یک حالت ویژه دارد که در آن می‌توانید چالش‌های دلخواه خود را بسازید.

تکنامه - فستیوال بازی‌های مستقل

Numbo Jumbo یک بازی هیجان‌انگیز معمایی با اعداد است که احتمالا شیفتگان ریاضیات را مسحور خواهد کرد. یک بازی ساده که در آن بر اساس گره‌های اعداد باید مسیر خود را بیابید.

تکنامه - فستیوال بازی‌های مستقل

Bit Bit Blocks یک بازی معمایی دیگر که کمی اکشن‌تر از دو تای قبلی‌ست. گرافیک بامزه و ویژگی بازی دو نفره دارد. شما می‌توانید به تنهایی بازی کرده و یا دوستان خود را به چالش بکشید.

همچنین ببینید:  اینفوگرافیک: چطور گوگل از میان ۱۳۰ تریلیون صفحه، نتیجهٔ درست را پیدا می‌کند؟

تکنامه - فستیوال بازی‌های مستقل

این بازی‌ها همین حالا هم برای دانلود بر روی گوگل پلی قرار داده شده‌اند. بر روی نام آنها کلیک کنید و ببینید به نظر شما هم بهترین بازی‌های مستقل هستند؟

برندگان و نامزدهای این فستیوال،‌ یک بلیت Google I/O 2017، کیت توسعه‌دهندگی Tango، اعتبار Google Cloud، تلویزیون اندروید NVIDIA، تبلت K1 و یک باندل تلویزیون Razer Forge دریافت کردند.

تکنامه - فستیوال بازی‌های مستقل

گوگل از موقعیت این فستیوال استفاده کرد و اعلام کرد که منبع= تکنامه. به استقبال و موفقیت این رویداد، نسخه اروپایی این فستیوال نیز به زودی در بریتانیا برگزار خواهد شد. زمان و مکان دقیق البته هنوز مشخص نشده است.

اندروید آتوریتی

avatar
تکنامه