.....

گوگل الو چیست و از کجا دانلودش کنیم؟

گوگل الو اپلیکیشن پیامرسان غول اینترنتی گوگل پس از مدتها انتظار عرضه شد. درباره این محصول جذاب گوگل بیشتر خواهیم نوشت. اما فعلا دست به کار شوید و این اپ را از منبع اصلی یعنی گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید و از امکانات دستیار گوگل بهره مند شوید تا کم کم مطالب بیشتری در این باره برایتان ارسال کنیم. منبع= تکنامه. به عرضه‌ی گوگل دوو که مخصوص چت تصویری بود، حالا به نظر می‌رسد که گوگل می‌خواهد در این زمینه هم در دنیای وب و موبایل حرف اول را بزند، مانند کاری که سالها پیش با یاهو در زمینه‌ی جستجوی اینترنتی انجام داد و یا با هات‌میل و یاهو میل با عرضه‌ی جیمیل و همچنین با نوکیا و سیمبین با عرضه‌ی اندروید!

ویژگی‌های پنجگانه‌ی گوگل الو را در پایین می‌بینید. بر روی هر تب کلیک کنید تا توضیحش آشکار شود:

  • پاسخ‌دهی هوشمند
  • استیکرهای متنوع
  • خط خطی کردن! 
  • فریاد در چت!
  • دستیار گوگل
  • چت محرمانه 
بدون تایپ یک کلمه  به مسیج‌ها پاسخ بدهید. این سیستم به مرور زمان یاد می‌گیرد که چطور به شیوه‌ی شما پاسخ متن و تصویر را بدهد. 
تمام حرفتان را با استیکرهای گوگل الو یک جا بزنید. این استیکرها توسط طراحان مستقل از سراسر جهان طراحی شده‌اند. 
روی عکسهایی که می‌خواهید ارسال کنید خط خطی کنید یا متن دلخواه اضافه کنید. 
 دیگر لازم نیست که برای رساندن منظورتان پنجاه تا علامت تعجب بگذارید! حالا می‌توانید با بالا یا پایین بردن دکمه ارسال اندازه متن‌تان را بزرگ یا کوچک کنید. 
دستیار گوگل به شما کمک می‌کند که رستوران مورد علاقه‌تان را پیدا کنید و جواب سوال‌هایتان را بیابید. تنظیم تایمر و آلارم، بازی، مطلع شدن از آخرین اخبار، مطالب ورزشی، ترجمه، وضعیت آب و هوا، تفریح و… از دیگر خدمات خالصانه‌ی گوگل الو است. حتی در چت‌های دو نفره با نوشتن google@ میتوانید این دستیار همیشه در دسترس را فراخوانی کنید. 
گفتگوهایتان را به طور محافظت شده و کاملا محرمانه انجام دهید و برای مدت زمان در دسترس بودن پیام‌ها زمان تعیین کنید. 

آخرین آپدیت: گوگل الو ۵ میلیون دانلود را پشت سر گذاشت و در رتبه ۸ Top Charts در گوگل پلی قرار دارد.

 

دانلود از گوگل پلی دانلود از اپ استور

 

avatar
تکنامه