.....

گوشی ۳۷ دلاری مایکروسافت با برند نوکیا!

نه! این یک کلک بزرگ به مناسبت دروغ سیزده نیست. مایکروسافت یک گوشی با برند نوکیا عرضه کرده است. اگر متعجب شده‌اید بدانید که تنها نیستید! مایکروسافت چند ماه پیش حدود ۲۰۰۰ کارمند سابق نوکیا را راهی منازلشان کرد. همان ماه قراردادی هم با فاکس‌کان بست که تجارت تلفن‌های نوکیا را به آنها واگذار کند.

به نظر می‌رسید که مایکروسافت از نوکیا عبور کرده و می‌خواهد راه خود را با موبایل سرفیس ادامه دهد. اما به یک باره مایکروسافت همه را متعجب کرد با عرضه‌ی این موبایل ۳۷ دلاری با برند نوکیا!

گوشی جدید مایکروسافت با برند نوکیا

نوکیا ۲۱۶ دقیقا همان چیزی است که از یک موبایل ارزان‌قیمت انتظار می‌رود:

نمایشگر ۲٫۴ اینچی QVGA | دوربین‌های جلو و عقب VGA | رادیوی FM | عمر باتری فوق‌العاده ۲۴ روزه | سه رنگ سفید، سیاه و آبی | و البته بله! درگاه هدفون هم دارد! :)

مرورگر اپرا مینی به طور پیش‌فرض نصب شده و اگر ۳۷ دلار شما را اقناع نمی‌کند، مایکروسافت و گیم‌لافت با هم متحد شده‌اند که به مدت یک سال هر ماه یک بازی رایگان به خریداران نوکیا ۲۱۶ هدیه بدهد.

همچنین ببینید:  چرا با وجود آنتی ویروس، باز هم سیستم ویروسی می شود؟

آیا این گوشی موبایل هیجان شما را بر می‌انگیزاند؟ باورتان بشود یا نه، منیع= تکنامه. به آمارها مایکروسافت از سال ۲۰۱۴ که نوکیا را خریده میلیون‌ها گوشی مانند این را به من و شما فروخته است.

گیک

avatar
تکنامه