.....

پروژهٔ تبلیغاتی سامسونگ: ساخت گلکسی اس ۸ غول‌پیکر در بریتانیا

بسیار خوشایند است که پس از آن همه ماجرا و داستان پیرامون آتش گرفتن گوشی‌های نوت ۷ سامسونگ و از آن عذاب‌آورتر شنیدن هر روزه و هر ساعته دربارهٔ اینکه گلکسی اس ۸ چطور خواهد بود و چه مشخصاتی خواهد داشت و کی خواهد آمد و آیا پس از رسوایی مدیر عامل وقت سامسونگ، این غول دنیای موبایل و تبلت برای همیشه کنار خواهد رفت یا خیر، سرانجام می‌بینیم که سامسونگ بدون اعتنا به این حواشی به ادامهٔ راه خود امیدوار است و با آن چه که از گوشی‌های گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس خواندیم و شنیدیم، گویا این امیدواری آنچنان هم خیالی و رویایی نبوده است.

به جرات می‌توان گفت که سامسونگ حتی قوی‌تر از گذشته در حال پیشرفت است و کارشناسان گمان می‌کنند که فروش فصل اول سال ۲۰۱۷ این کمپانی کره‌ای، رکورد تازه‌ای در تاریخ فروش گوشی‌های هوشمند ثبت کند. بهترین کیفیت نمایشگر موجود در بازار، صفحهٔ بی‌کران و با کمترین حاشیه، حذف دکمهٔ فیزیکی، حسگر عنبیهٔ چشم و دستیار هوشمند سامسونگ به نام بیکسبی از جمله ویژگی‌های این پرچمدارهای جدید است.

اما جدا از مشخصات و امکانات، سامسونگ برای تبلیغات این غولهای دوست داشتنی به سراغ بریتانیا رفت و ۲۰ مکان دیدنی آن را انتخاب کرد و یک فریم غول‌پیکر از گوشی سامسونگ اس ۸ را در این مناظر قرار داده و از مردم خواست که در کنار آن به تفربح بپردازند. سپس عکاس برگزیدهٔ بریتانیایی متیو کتل از ذوق و شوق ملت عکسبرداری کرد.

این گوشی عظیم‌الجثه، ۳ در ۷ متر است و از ماه آوریل تا می در ۲۰ مکان دیدنی بریتانیا نصب خواهد شد. در میان صفحه هم یک عدد آیکن Play وجود دارد که همان نمایشگر بی‌کران یا Infinity Display را تداعی کند. تصاویری از این کمپین تبلیغاتی سامسونگ را با هم ببینیم:

این نمایش پرده‌ای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

ادویک

avatar
تکنامه