.....

کپی متن از هر برنامه‌ای با اپلیکیشن جدید Clip Layer

حتما تا به حال براتون اتفاق افتاده که تو بعضی از برنامه‌های اندروید خواسته باشین متنی رو کپی بکنین ولی اون برنامه اجازه انتخاب اون متن و کپی کردنش رو به شما نداده باشه. اپ جدید مایکروسافت گاراژ با نام Clip Layer، این مشکل رو حل کرده!

این اپ در ابتدا با درخواست از شما جایگزین قابلیت Google Now On Tap در گوشی اندرویدی‌تون میشه و وقتی در مکان موردنظر با نگه داشتن دکمه هوم فعالش کنین تمام صفحه رو بررسی میکنه و در اطراف متونی که امکان انتخابشون باشه، کادر می‌کشه. شما با انتخاب کادر مورد نظرتون می‌تونین متن درونش رو ایمیل یا کپی کنین و یا به اپ موردنظرتون به همین راحتی بفرستین. حتی امکان انتخاب بخشی از اون متن رو هم به شما میده.

همچنین ببینید:  استفاده از ژست های حرکتی با اپلیکیشن Fingerprint Gestures

البته چون هیچ چیزی بدون ضرر نیست، اگه خیلی از قابلیت Google Now On Tap مخصوصا برای اسکرین شات گرفتن استفاده می‌کنین، متاسفانه این اپ جایگزین اون می‌شه و امکان استفاده از اون رو از دست می‌دین. همچنین اگر مایل هستین قابلیت اسکرین شات گرفتن از صفحه هم به این اپ اضافه بشه پیشنهاد می‌کنم به این لینک برین و به این قابلیت رای بدین تا با کسب رای بیشتر، این قابلیت پیشنهادی مورد توجه سازندگانش قرار بگیره و سریعتر به این اپ اضافه بشه. برای دانلود میتونین از لینک های زیر استفاده کنین فقط این نکته رو در نظر داشته باشین که به حداقل اندروید 6 برای کار کردن نیاز داره.

دانلود از Google Play Store

دانلود از APKMirror

اندروید پلیس

avatar
تکنامه