.....

چطور با یک کلیک، همه را در توئیتر Unfollow کنیم؟

ممکن است به هر دلیلی بخواهید لیست کسانی را که در شبکهٔ اجتماعی توئیتر دنبال کرده‌اید، کاملا پاک و این بار با دقت بیشتری کاربران مورد نظر خودتان را فالو کنید. مثلا در سالها یا ماههای گذشته به تعداد زیاد کاربرانی را که نمی‌شناخته‌اید به جمع توئیتری خود آورده‌اید و حالا صفحهٔ اصلی توئیترتان پُر شده از مطالبی که به نظرتان جالب نیست و همه چیز شلوغ و درهم برهم شده است. حتی شاید به امید فالو-بک شدن، ملت را دنبال کرده بودید و حالا می‌خواهید انتقام سختی از آنها بگیرید!

به هر حال، افزونهٔ گوگل کرومی که به شما معرفی می‌کنیم خیلی راحت این مشکل را حل می‌کند. کافیست به نشانی زیر رفته و افزونه را نصب کنید، سپس یک دکمهٔ کاملا واضح به صفحهٔ پروفایلتان اضافه می‌شود و خلاص! توجه داشته باشید که باید حتما در محیط توییتر باشید و اپلیکیشن‌های جانبی که فید توییتر را نشان می‌دهند، در این مورد قابل استفاده نیستند.

افزونهٔ Twitter Unfollow برای گوگل کروم

حالا به نشانی زیر بروید:

https://twitter.com/following

مدتی منتظر بمانید که اسامی فالوئرهای نگون‌بخت لود شود و سپس دکمهٔ Mass unfollow که کنار Edit profile قرار دارد را بفشارید.

لازم به تاکید دوباره نیست که این کار تمام کسانی را که فالو یا دنبال کرده‌اید برای همیشه از لیست شما حذف می‌کند و بنابراین صفحهٔ خانگی یا فید اصلی توییتر شما کاملا خالی از توییت خواهد شد.

چطور با یک کلیک همه را در توییتر Unfollow کنیم؟

همچنین ببینید:  ۱۸ ابزار و افزونهٔ مفید برای توسعه‌دهندگان

هونگ‌کیات

avatar
تکنامه