.....

پوستری نامرئی که در اینستاگرام آشکار می‌شود!

آژانس تبلیغاتی The Corner یک کمپین تبلیغاتی بر مبنای پوستر، برای برند نوشیدنی Fuller’s Frontier طراحی کرده که یک پیام نامرئی و مخفی در خود دارد. این پیام تنها از طریق اینستاگرام رمزگشایی می‌شود!

پوستری که در پایین می‌بینید، عابران و رهگذران را دعوت می‌کند که با گوشی یا تبلت خود از آن عکس گرفته و یکی از فیلترهای اینستاگرام را بر رویش اعمال کنند. در این حالت طرحی که زیر بلوک بزرگ زرد پنهان شده نمایان می‌شود. با به اشتراک گذاشتن نتیجهٔ کار، کاربران می‌توانند در قرعه‌کشی و مسابقه‌ای که ترتیب داده شده، شرکت کنند.

تکنامه - پوستری نامرئی برای اینستاگرام

همچنین ببینید:  نسخهٔ چاپی یک بازی کارتی برای یادگیری کدنویسی (HTML ،CSS ،JS و Ruby)

این کمپین یکی دیگر از نمونه‌ تبلیغاتی‌ست که تلاش دارد مشتریان خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی به سوی خود فراخوانَد. منبع= تکنامه. به این که برخی برندها تصور می‌کنند که برای این کار حتما باید کارهای عجیب و غریب و دهن‌پُرکن انجام داد، می‌بینیم که این آژانس تبلیغاتی توانسته با روش‌های سنتی و یک تکنیک چاپی ساده این کار را به خوبی به انجام برساند.

این پوسترها برای یک دورهٔ دو هفته‌ای در شرق لندن توزیع شده‌اند. کسانی که عکس‌هایشان را با هشتگ FindFlavour# به اشتراک بگذارند، می‌توانند نوشیدنی و بلیت سینما برنده شوند!

این هم ویدیویی که خودشان منتشر کرده‌اند و روال کار را نشان می‌دهد:

شما هم می‌توانید هشتگ مربوطه را دنبال کرده و برندگان احتمالی این مسابقه را از راه دور تشویق کنید! :)

ایتس‌نایس‌دت

avatar
تکنامه