.....

هزاران فایل وکتور را آنلاین ویرایش کرده و سپس به رایگان دانلود کنید!

هیچ طراحی هیچگاه به فایل‌های وکتور و برداری رایگان پشت نمی‌کند و هر چقدر هم منبع دانلود معرفی شود باز هم خواهان وکتورهای بیشتری‌ست. اما در سرویسی که امروز به شما معرفی می‌کنیم نه تنها هزاران فایل وکتور به طور رایگان منتظر کلیک شما بر روی دکمهٔ دانلود هستند، بلکه شما می‌توانید پیش از دانلود آنها را در یک ویرایشگر آنلاین در مرورگر خود تغییر داده و کم و زیاد و بالا و پایین و رنگی و ترنسپارنت و… کرده و نتیجهٔ دلخواه را با یکی از فرمت‌های SVG ،PNG و یا BMP تحویل بگیرید.

این کار برای تمام کسانی که علاقه‌ای به نصب نرم‌افزارهای وکتور ندارند بسیار مناسب است. به این معنی که شما بدون نصب ادوبی ایلوستریتور، فایل‌های وکتور دلخواه خود را با فرمت غیر برداری دانلود کرده و در نرم‌افزارهای بیت‌مپ به کار می‌گیرید.

این منبع فایلهای وکتور Vecteezy نام دارد که قبلا در پست معرفی ۲۱ سایت برای دانلود رایگان فایل‌های وکتور معرفیش کرده بودیم. این ویرایشگر آنلاین اما کاملا جدید است و روش کار هم بسیار ساده است. با کلیدواژه به دنبال فایل مورد نظر خود بگردید. وقتی نتیجهٔ مورد نظر پیدا شد یا فایل را همان طور مثل روزهای گذشته دانلود کنید و یا بر روی گزینهٔ Edit & Download بزنید و وارد ویرایشگر داخل مرورگر شوید.

تکنامه - هزاران فایل وکتور را آنلاین ویرایش کرده و سپس به رایگان دانلود کنید!

بخش ویرایشگر کاملا مانند فضای نرم‌افزارهای ادوبی عمل می‌کند و به شما ابزارهای مختلفی می‌دهد که می‌توانید وکتورهای موجود را ویرایش کرده و رنگ و فرم‌شان را عوض کنید و یا با ابزار Pen یک وکتور کاملا نو طراحی کنید. موقع انتخاب کردن اجزای کوچک با دو کلیک بر روی آنها کار ساده‌تر می‌شود. همچنین اگر در اندازهٔ کوچک نمی‌توانید یک بخش را انتخاب کنید کافیست که صفحه را مانند ادوبی ایلوستریتور با + Ctrl زوم کنید.

تکنامه - هزاران فایل وکتور را آنلاین ویرایش کرده و سپس به رایگان دانلود کنید!

فراموش نکنید که پس از اتمام کار در قسمت بالایی صفحه گزینهٔ Download را زده و فرمت فایل را انتخاب کرده و وکتور حاصل دست خود را دانلود کنید. از منوی فایل در بالا هم می‌توانید تصویر و یا فایل SVG را وارد ویرایشگر کنید. این امکان ویرایش آنلاین، اولین در نوع خود است و می‌تواند برای طراحان گرافیک بسیار مفید باشد.

ورود به صفحهٔ اصلی ویرایشگر ورود به سایت وکتیزی

هونگ‌کیات

avatar
تکنامه