.....

هدیهٔ نوروزی تکنامه: تقویم دیواری ۱۳۹۶ به همراه نسخه‌های دسکتاپ و موبایل

این پست را درست در لحظهٔ تحویل سال ارسال می‌کنیم. پس عید شما مبارک و نوروزتان پیروز! در پست نیمه نوروزی قبلی دربارهٔ ۶ ماهه شدن تکنامه و آغاز سال نو نوشتیم. همچنین مجموعه‌ای از بهترین پست‌های تکنامه در این ماهها را در همان نوشته یکجا کنار هم آوردیم و مختصری راجع به این مدت «حیات تکنامه‌ای» گفتیم. اما اینها که پست نوروزی نمی‌شود و هدیه. به هر حال «عیدی» دادن ضروری‌ست یا از نظر بعضی‌ها گرفتنش حتما الزامی‌ست :)

ما تصمیم گرفتیم که یک تقویم ۱۲ ماههٔ دیواری در ابعاد A3 را به عنوان هدیه‌ای ناقابل برای دانلود عرضه کنیم. نکتهٔ جالبش این است که این تقویم مینی‌مال تنها از دو رنگ بنفش و نارنجی و فونتهای به کار رفته در لوگوی تکنامه تشکیل شده است و وقتی که صفحات آن را چاپ کنید و به دیوار محل کار یا خانهٔ خود بزنید همیشه در طول روز به یاد تکنامه و تکنولوژی و دیزاین خواهید بود! البته امیدواریم که آن را چاپ کنید و به دیوار محل کار یا خانهٔ خود بزنید…

اعداد و روزها که مشخص هستند. کافیست به سرواژه‌های روزهای هفته در سمت راست نگاهی بکنید که از شنبه آغاز و به جمعه ختم می‌شود. تعطیلات و جمعه‌ها هم با رنگ نارنجی مشخص هستند. تنها در دو سه ماه که به دلیل ۶ هفته‌ای شدن، نظم صفحه بهم می‌خورد از ترفند جابجا کردن روزهای هفته استفاده کرده‌ایم تا تمام روزها در یک صفحه جا بشوند. روزها و ماهها و سال میلادی هم صرفا جهت اطلاع در نوار نارنجی پایین آمده‌اند.

برای دانلود این تقویم دیواری آمادهٔ چاپ CMYK در ابعاد A3 بر روی دکمهٔ زیر کلیک کنید و در صورت تمایل آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. لازم به تاکید دوباره نیست که این فایلها در مونیتور و نمایشگرها با رنگ درست نشان داده نمی‌شوند و برای چاپ شدن آماده شده‌اند. همچنین اگر تصاویری از نمونهٔ چاپ و بر روی دیوار نصب شدهٔ آن برای ما بفرستید و یا در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید که بسی خوشحال می‌شویم. به قول گفتنی: #تکنامه :)

دانلود تقویم دیواری ۱۳۹۶ مناسب چاپ

حالا اگر می‌خواهید که همین فایلها را نه با قالب CMYK که به صورت RGB و در ابعاد ۲۵۶۰ در ۲۵۶۰ پیکسل برای استفاده و گذاشتن در پس‌زمینهٔ موبایل و یا تبلت خود داشته باشید می‌توانید این بسته را دانلود کنید:

دانلود تقویم دیواری ۱۳۹۶ مناسب موبایل و تبلت

و در انتها اگر می‌خواهید که کاغذ دیواری دو ماهه‌ای برای صفحهٔ دسکتاپ کامپیوتر یا لپ‌تاپ خودتان در ابعاد ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل داشته باشید، دکمهٔ پایین را لمس کنید:

دانلود تقویم دیواری ۱۳۹۶ مناسب دسکتاپ

امیدواریم که در هر حال، این تقویم‌ها نشانگر روزهای خوبی برای شما باشند و سرانجام سال خوش و توام با تکنولوژی و دیزاینی را برای شما آرزو می‌کنیم که پُر از بنفش و نارنجی باشد! لوگو!

avatar
ایمان
مهمان
ایمان

ممنون. سال نو شما اعضای تیم تکنامه هم مبارک باشه.

تکنامه