.....
لومیا 830

بزرگترین نیروی پلیس آمریکا از ویندوزفون استفاده می کند

چندسالی از حضور همه جانبه تلفن های هوشمند در زندگی ما می گذرد، اما فکر می کنید اگر یک به عنوان یک افسر پلیس در دپارتمان پلیس نیویورک مشغول به کار بودید از چه موبایلی استفاده می کردید؟ لومیا ۸۳۰ و لومیا ۶۴۰ ایکس ال. شاید منبع= تکنامه. به سهم ۲.۳ درصدی ویندوزفون در آمریکا، در مقایسه با سهم ۶۵.۲ درصدی اندروید و سهم ۳۰.۹ درصدی آی‎او‎اس، انتخاب ویندوزفون کمی عجیب به نظر برسد، ولی قبل از این انتخاب، تحقیقاتی روی اندروید و آی‎او‎اس هم صورت گرفته بود و به خاطر امنیت بیشتر و قابلیت مدیریت از راه دور بهتر، ویندوزفون انتخاب شد.

استفاده از ویندوزفون به پلیس این امکان را داد تا با همکاری مایکروسافت هفت برنامه اختصاصی برای پلیس تولید کنند. یکی از این برنامه ها برنامه ی ۹۱۱ است که به مامورین اجازه می دهد به طور مستقیم تماس های مردم را دریافت کنند و احتیاجی به دوباره خوانی تماس های مردم توسط اپراتور برای مامورین نباشد. با استفاده از این روش، زمان رسیدگی به صحنه جرم تا ۱۲ درصد به نسبت سال ۲۰۱۵ کاهش داشته است.

همچنین ببینید:  ویژه: تمام محصولات معرفی شده در Google Event

این برنامه ها همچنین به مامورین اجازه می دهند که کارهای اداری و دفتری خود را به راحتی انجام دهند. البته استفاده از موبایل دردسرهای خودش را هم دارد که می توان به موبایل هایی که معیوب یا مفقود می شوند اشاره کرد. همچنین بعضی از مامورین نگران هستند که از این موبایل ها برای ردگیری آنها استفاده می شود.

مشاهده دوربین های مداربسته و تماس دوطرفه با سایر مامورین از ویژگی هایی است که قرار است با آپگرید شدن این موبایل ها به ویندوز۱۰ در تابستان ۲۰۱۷ در اختیار مامورین قرار بگیرد.

دیجیتال ترندز

avatar
تکنامه