.....
پیام رسان الو

نرم افزار پیام رسان جدید گوگل همراه با دستیار گوگل

برنامه پیام رسان گوگل تحت عنوان الو بزودی در دسترس کاربران قرار می گیرد و اینطور که به نظر می رسد این بار الو همراه با دستیار گوگل عرضه خواهد شد.
در دنیای امروز که انواع و اقسام برنامه های پیام رسان موبایلی و دسکتاپ در دسترس کاربران هستند، فضای رقابتی شدیدی بین تولیدکنندگان برای کسب رضایت مصرف کنندگان نهایی وجود دارد. گوگل پیش از این نیز چندبار وارد عرصه های ارتباطی شده بود که آخرین آنها گوگل هنگ اوت بود.

این بار اما گوگل با معرفی دو اپلیکیشن جدید قصد حضور مجدد در این عرصه را دارد و این بار دستیار گوگل را نیز به برنامه پیام رسان خود افزوده است. شاید همین حالا که این مطلب را می خوانید الو در دسترس شما قرار گرفته باشد و در غیر اینصورت هم لازم نیست زمان زیادی منتظر بمانید.

افزوده شدن دستیار گوگل به پیام رسان الو، شاید یکی از مهمترین وجوه تمایز آن با سایر برنامه های پیام رسان باشد.

حالا می توان از طریق برنامه پیام رسان قرار کاری تنظیم کرد، مکان های مختلف را روی نقشه پیدا کرد و …

همچنین ببینید:  ظهور و سقوط سامسونگ نوت ۷
دستیار گوگل در الو
دستیار گوگل در پیام رسان الو

 

منبع= تکنامه. به اینکه گوگل پیش از این هم در این عرصه فعالیت هایی کرده است، باید کمی صبر کرد و نتیجه آخرین دستپخت شرکت دوست داشتنی گوگل را تجربه کرد، چون همانطور که ممکن است این قابلیت جدید نقش برگ برنده گوگل را بازی کند، این احتمال هم وجود دارد که مثل قابلیت های ریز و درشت زیادی که این روزها وجود دارند، چندان مورد استفاده و استقبال کاربران قرار نگیرد.

avatar
تکنامه