.....

معرفی هنرمند: فضاسازی و جزئیات بی‌شمار در آثار Jing Zhang

این هنرمند با آثار خارق‌العاده، پیچیده، معمارگونه، سه بعدی و همچنین گاهی الهام گرفته از تایپ و حروف لاتین طرح‌هایی منحصر به فرد و در مواقعی ترسناک خلق می‌کند که بیننده تا چند دقیقه در حال تجزیه و تحلیل آنها و تجلیل هنرمند در جای خود خشک می‌شود!

او که هم اکنون ساکن انگلستان است، توانسته به یک امضای شخصی و نیز نوعی تبحر در تصویرگری و فضاسازی مخصوص خود برسد چنان که در شبکه اجتماعی معتبر ‌Behance بیشتر از ۸۳ هزار لایک و ۱۲۰ هزار بازدید آثار دریافت کرده است. از آن مهم‌تر البته این است که تمام و بله درست شنیدید تمام پروژه‌های طراحی ژینگ ژنگ در بیهنس دارای تیک برگزیده هستند!

در بیهنس پروژه‌های خاص هر چند وقت یک بار توسط بورد تخصصی و تیم‌های حرفه‌ای سایت انتخاب شده و با آیکن‌هایی به صورت «برگزیده» نمایش داده می‌شود.

ژینگ پرکار منبع= تکنامه. به ریزه‌کاری‌ها و دقتش در طراحی، تا کنون توانسته از برندهای معتبر دنیا سفارش‌های متعددی داشته باشد. برندهایی چون:

همچنین ببینید:  پوستر تبلیغاتی خلاقانهٔ Jeep: لِی‌لِی کنید و جهان را بگردید!

Adobe / Toyota / IBM / HSBC / Sprint (US) / Target (US) / Toyota / NOKIA / Turkish Airlines / Canon / Fast Company / Volvo / Washington Post / Osiris Shoes / Wired Magazine (UK) / South Bank Centre (UK) / European Parliament / Nike / TGV-Lyria / Heys Luggage

تعدادی از آثار این طراح را به انتخاب تکنامه می‌بینیم:

  پروفایل بیهنس طراح     پروفایل دریبل طراح

avatar
تکنامه