.....

معرفی بازی Kubik: یک تتریس ۳ بعدی از سازندهٔ بازی‌های 2048 و Stack

تتریس را که یادتان هست؟ نوستالژی دوران Break Game! سالها صحبت بر سر این بود که آیا می‌شود نسخهٔ ۳ بعدی و مدرنی از این بازی قدیمی دههٔ ۸۰ ارائه کرد یا خیر؟ خب حالا با معرفی Kubik، این انتظار به پایان رسیده است. این بازی همین ۲ روز پیش برای اندروید و iOS عرضه شده است.

شما در این بازی باید با سوآیپ کردن، کاری کنید که قطعات (؟) تتریس درست و در جای مناسب قرار بگیرند و خب مسلما اگر آنها روی هم جمع شوند و به بالای صفحه برسند، کار تمام است! از آنجا که تتریس ۳ بعدی شدهٔ عادی باز هم دههٔ هشتادی به شمار می‌آمد، این امکان برای شما وجود دارد که طی مراحل بازی Gem دریافت کنید و با آنها پلتفرم‌های جدیدی برای بازی را آزاد کنید. مسلما این اپ هم برای خرید Gem و حذف تبلیغات، پرداخت درون‌برنامه‌ای دارد، اما خود اپ رایگان است.

همچنین ببینید:  طراحی خلاقانهٔ لباس ورزشی برای تیم فوتبال اپلیکیشن‌ها!

کیوبیک یک بازی مدرن و مینی‌مال است که هم آشناست و هم چالش‌برانگیز. گرافیک ساده و صداهای بازی، یاد و خاطرهٔ اپلیکیشن محبوب Monument Valley را زنده می‌کند.

سازندهٔ این بازی کمپانی Ketchapp است که تعداد زیادی از بازی‌های مینی‌مال و گرافیکی مانند 2048 و Stack را طراحی کرده است. می‌توانید دیگر بازی‌های این کمپانی را نیز در اپ‌استور و یا گوگل‌پلی پیدا کرده و به آزمودن آنها بپردازید. اما فعلا اینها لینک‌های دانلود Kubik:

دانلود Kubik از گوگل‌پلی دانلود Kubik از اپ‌استور

اپ‌ادوایس

avatar
تکنامه