.....

فیدها و خوراک خبری تکنامه

چنانچه تمایل دارید مطالب تکنامه را در فیدخوان یا خبرخوان خود (به عنوان مثال فیدلی) به طور روزانه دریافت کنید، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر عمل کنید.

 

اضافه کردن فید تکنامه در فیدلی:

کافیست بر روی دکمهٔ زیر کلیک کرده و سپس گزینهٔ Follow را در فیدلی لمس کنید. شما می‌توانید از نسخهٔ تحت وب و یا اپلیکیشن‌های اندروید و iOS فیدلی برای این کار استفاده کنید.

  اضافه کردن فید تکنامه در فیدلی  

 

اشتراک در فیدهای تکنامه:

فید اول تمام نوشته‌ها را شامل می‌شود و دیگر فیدها تنها مطالب یک شاخهٔ خاص را در خود دارند. به عنوان مثال با اضافه کردن فید تکنولوژی تنها مطالب پست شده در این شاخه را دریافت خواهید و پست‌های قرار گرفته در بخش دانلود یا دیزاین را در خبرخوان خود نخواهید دید.

    اشتراک در فید تمام نوشته‌ها       اشتراک در فید کاربردی     اشتراک در فید دیزاین       اشتراک در فید تکنولوژی       اشتراک در فید دانلود       اشتراک در فید کامپیوتر       اشتراک در فید موبایل       اشتراک در فید وب   

نکته: اگر با کلیک بر روی هر کدام از دکمه‌های بالا، مرورگر شما یک صفحه پر از نوشته مانند تصویر پایین را باز می‌کند باور بفرمایید که تقصیر از ما نبوده و در واقع این مرورگر است که نمی‌تواند فیدها را به درستی نشان دهد. راه‌حل این است که نشانی فیدها را از انتهای همین صفحه کپی کرده و در بخش «اضافه کردن فید» یا گزینه‌ای مانند آن در برنامه یا فیدخوان خود پیست کنید یا به اصطلاح بچسبانید.

 

اگر این مرورگر بر حسب اتفاق گوگل کروم است، می‌توانید با نصب این افزونه که توسط خود گوگل عرضه شده است، هم فیدهای سایت ما و هم فیدهای تمام سایتهای دیگر که به طور پیش‌فرض در گوگل کروم به درستی نشان داده نمی‌شوند را با یک آیکن نارنجی در کنار آدرس بار مشاهده کنید:

  نصب افزونهٔ فعال کردن فید برای گوگل کروم  

نشانی فیدها برای اضافه کردن به طور دستی در فیدخوانها:

https://www.technameh.com/feed/

https://www.technameh.com/tncat/کاربردی/feed/

https://www.technameh.com/tncat/دیزاین/feed/

https://www.technameh.com/tncat/تکنولوژی/feed/

https://www.technameh.com/tncat/دانلود/feed/

https://www.technameh.com/tncat/کامپیوتر/feed/

https://www.technameh.com/tncat/موبایل/feed/

 https://www.technameh.com/tncat/وب/feed/

تکنامه