.....
تکنامه - کمپین تبلیغاتی سریال خانه پوشالی

فرانک آندروود؛ رییس جمهور برگزیده رسانه‌ها!

بله! این پست درباره کمپین تبلیغاتی سریال محبوب شبکه نتفلکیس، بعنی خانه پوشالی یا همان House of Cards با بازی کوین اسپیسی است که همه ما با نسخه انگلیسی قدیمی‌اش که سالها پیش از تلویزیون ایران پخش می‌شد خاطره داریم.

ماجرا از این قرار است که در حین رقابت‌ها و مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا، فصل جدید این سریال هم در حال آماده‌سازی برای پخش بود. در این فصل شخصت داستانی سریال یعنی فرانک آندروود برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری تلاش می‌کرد. آنچه در ویدیوی زیر که کمپین تبلیغاتی آن برنده معتبرترین جایزه تبلیغات، طراحی و ارتباطات یعنی Clio Awards شد، می‌بینید حقایق شگفت‌آوری را با شما در میان می‌گذارد. به عنوان مثال هشتگ‌ها و توییت‌های مرتبط با این سریال در شب‌های کارزارهای انتخاباتی (واقعی و نه سریالی) آمریکا، پر بازدیدتر و داغ‌تر از هشتگ‌های نامزدهای ریاست جمهوری بوده است! به نحوی که شبکه‌های معتبر آمریکا اخبار این سریال را نیز در میان اخبار انتخابات پوشش می‌دادند. منبع= تکنامه. به اطلاعات گفته شده در ویدیو تعداد کل بازخوردها به این سریال در شبکه‌های اجتماعی بالغ بر ۶٫۶ بیلیون بوده است!

همچنین ببینید:  این الفبای لاتین: Structure x Type

با هم ویدیوی زیر که بخشی از کمپین انتخاباتی خانه پوشالی بوده را می‌بینیم:

تا یادمان نرفته بگوییم که بسیار پسندیده است اگر از سایت اختصاصی کمپین تبلیغاتی فرانک آندروود که همانند یک سایت واقعی برای یک نامزد ریاست جمهوری طراحی شده است، بازدید کنید. :)

کلیوز

avatar
تکنامه