.....

دانلود بیش از ۸۳٫۰۰۰ تصویر از الگوهای خیاطی کلاسیک

اگر شما به خیاطی علاقه داشته‌اید و یا از آنهایی بودید که در کودکی به همراه مادرتان مجله‌ها و الگوهای خیاطی را ورق می‌زدید و به انسان‌ها و لباس‌هایشان نگاه می‌کردید این مجموعه باید برای شما حس نوستالژیک پر قدرتی را زنده کند. و حالا به لطف دنیای دیجیتال و فضای مجازی هزاران هزار نمونه از این تصاویر و الگوها را می‌توانید به رایگان در سایتی که تا لحظاتی دیگر به شما معرفی می‌کنیم دید بزنید.

این سایت که با بیش از ۸۳٫۵۰۰ الگو که تمامشان حداقل ۲۵ سال از عرضه‌شان می‌گذرد در خدمت شماست، یک گنجینه از مُد و فشن کلاسیک است. همچنین این مجموعه‌ به طور مداوم با الگوهای مربوط به پیش از سال ۱۹۹۲ در حال به‌روز شدن است. چه شما یک خیاط باشید که می‌خواهید خودتان دست به کار شوید و از این تصاویر الهام بگیرید و چه تنها به مُد آن روزهای جهان علاقه دارید، می‌توانید در این سایت بر اساس دهه، نوع لباس، طراح و… به جستجو بپردازید.

خب حالا که تصاویری هم از این مجموعه دیدیم عرض شود که از آنجایی که اینجا ایران است، این سایت ممکن است برای شما با راه‌های معمول باز نشود و چه بسا نیاز باشد که دستی بر «راه‌بازکن» یا آنچه که به آن «قندشکن» هم گفته می‌شود بزنید!

سایت الگوهای کلاسیک لباس

مای‌مدرن‌آرت

avatar
نسیم
مهمان
نسیم

ممنون دوست عزیز چقد سایت شما خوبه. البته این لینکی که گذاشتید فیلتره میشه برای کسانی که فیلترشکن ندارد هم ی لینک بزارید دانلود کنیم ممنون

ناهید
مهمان
ناهید

سلام لطفا فیلترینگ را بردارید متشکرم

تکنامه