.....

دانلود ۱۰۰ آیکن هندسی برای طراحی رابط کاربری در ۶ فرمت لایه‌باز

خب یک ست آیکن که به شما گزینه‌های مناسبی برای طراحی رابط کاربری ارائه کند چطور است؟ دیزاینی که هم ساده و گویا باشد و هم به خوبی به چشم بیاید. Vincent Le Moign حدود ۲ سال را برای طراحی این ۱۰۰ آیکن صرف کرد و حالا آنها را برای دانلود رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

ست آیکنی که بر پایهٔ خطوط ساده و طراحی هندسی و متعادل خود عمل می‌کند تا شما را برای هر مصرفی چه طراحی اپلیکیشن و چه طراحی وبسایت همراهی کند. موضوعات طراحی شده در این ۱۰۰ آیکن عبارتند از آفیس، تجارت، حمل و نقل، طبیعت و…

تمام این آیکن‌ها در ۶ فرمت ارائه شده‌اند: PDF ،AI ،EPS ،SVG ،Sketch ،Iconjar و البته تمام آیکن‌ها در دو نسخهٔ تک‌رنگ سیاه و دو رنگ آبی به هر ۶ فرمت حاضر و آماده هستند. مسلم است که این فایل‌های لایه‌باز را خودتان هم می‌توانید ویرایش کرده و رنگ و یا فرمشان را به دلخواه خود تغییر دهید.

استفاده از این بسته‌ها برای استفادهٔ شخصی و تجاری مجاز است و نیاز به ذکر منبع نیست. اما فروش آیکن‌ها ممنوع است. اگر می‌خواهید این آیکن‌ها را برای دانلود در جایی قرار دهید مانعی ندارد، اما باید نام طراح و لینک به صفحهٔ او را در مطلب خود ذکر کنید.

نگاهی به این مجموعه می‌اندازیم و سپس به سراغ دانلود آنها می‌رویم:

تکنامه - دانلود ۱۰۰ آیکن خطی رابط کاربری در ۶ فرمت لایه‌باز

دانلود تمام ۱۰۰ آیکن در ۶ فرمت

اسمشینگ‌مگزین

این را هم ببینید

تکنامه - سایتی برای تست ۱۰۰ زبان برنامه‌نویسی در مرورگر شما

سایتی برای تست ۱۰۰ زبان برنامه‌نویسی در مرورگر شما

سریال «مرد هزار چهره» یادتان هست؟ این سایت که در ادامه به شما تکنامه‌ای‌ها معرفیش …

avatar
تکنامه