.....

دانلود ۱۰۰ آیکن هندسی برای طراحی رابط کاربری در ۶ فرمت لایه‌باز

خب یک ست آیکن که به شما گزینه‌های مناسبی برای طراحی رابط کاربری ارائه کند چطور است؟ دیزاینی که هم ساده و گویا باشد و هم به خوبی به چشم بیاید. Vincent Le Moign حدود ۲ سال را برای طراحی این ۱۰۰ آیکن صرف کرد و حالا آنها را برای دانلود رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

ست آیکنی که بر پایهٔ خطوط ساده و طراحی هندسی و متعادل خود عمل می‌کند تا شما را برای هر مصرفی چه طراحی اپلیکیشن و چه طراحی وبسایت همراهی کند. موضوعات طراحی شده در این ۱۰۰ آیکن عبارتند از آفیس، تجارت، حمل و نقل، طبیعت و…

تمام این آیکن‌ها در ۶ فرمت ارائه شده‌اند: PDF ،AI ،EPS ،SVG ،Sketch ،Iconjar و البته تمام آیکن‌ها در دو نسخهٔ تک‌رنگ سیاه و دو رنگ آبی به هر ۶ فرمت حاضر و آماده هستند. مسلم است که این فایل‌های لایه‌باز را خودتان هم می‌توانید ویرایش کرده و رنگ و یا فرمشان را به دلخواه خود تغییر دهید.

استفاده از این بسته‌ها برای استفادهٔ شخصی و تجاری مجاز است و نیاز به ذکر منبع نیست. اما فروش آیکن‌ها ممنوع است. اگر می‌خواهید این آیکن‌ها را برای دانلود در جایی قرار دهید مانعی ندارد، اما باید نام طراح و لینک به صفحهٔ او را در مطلب خود ذکر کنید.

نگاهی به این مجموعه می‌اندازیم و سپس به سراغ دانلود آنها می‌رویم:

تکنامه - دانلود ۱۰۰ آیکن خطی رابط کاربری در ۶ فرمت لایه‌باز

دانلود تمام ۱۰۰ آیکن در ۶ فرمت

اسمشینگ‌مگزین

avatar
تکنامه