.....
تکنامه - دانلود ۷ فونت رسمی لاتین / فارسی کمپانی Intel

دانلود ۷ فونت رسمی لاتین / فارسی کمپانی Intel

برای اولین بار در طول ۴۵ سال گذشته، اینتل تصمیم گرفت که یک فونت ثابت برای تمام موارد استفادهٔ خود داشته باشد. نام این فونت Intel Clear است. این طراحی‌های حروف نشان‌دهندهٔ تعهد همیشگی این برند به راهبری جریان نوآوری و خلاقیت در دنیای تکنولوژی بود. با توجه به این که به طور متوسط هر نفر در طول روز ۹ ساعت به تماشای صفحات نمایشگرها می‌نشیند، اینتل قصد داشت که نوشته‌ها را هر چه بیشتر و بیشتر تمیز و خوانا کند.

همچنین از آنجا که فونتهای قدیمی اینتل، تنها حروف لاتین را پشتیبانی می‌کردند، در هنگام نیاز به نوشتارهای چینی، روسی، یونانی، عربی و… مجبور به خرید و استفاده از فونت‌های دیگری می‌شدند که با توجه به حجم بالای این موارد، هزینه‌های سالانهٔ زیادی را به بار می‌آورد.

باید عرض کنیم که احتمالا طراحان این فونت برای شما کمی آشنا خواهند بود. چون به تازگی مطلبی از آنها در تکنامه منتشر کردیم و در آن توضیح دادیم که چطور فونت یک شهر توسط این استودیوی طراحی انگلیسی یعنی Dalton Maag طراحی شده بود. آنها در ویدئوی پایین به شرح مراحل کار و چگونگی ایده‌پردازی خود پرداخته‌اند. این ویدئوی جالب را از دست ندهید تا ما فونتها را برای دانلود شما آماده کنیم:

همچنین ببینید:  ویژه: دانلود GT America: فونتی با ۸۴ استایل، ۶ عرض و ۷ وزن

حالا که این فونتها از تمام این زبان‌ها پشتیبانی می‌کنند و نیز خوانایی خود را هم در چاپ و هم در فضای وب حفظ می‌کنند، در همه جا همراه اینتل خواهد بود. ما نیز در تکنامه تصمیم گرفتیم این فونتها را در اختیار شما قرار دهیم. بررسی فرم‌ها و دقت به کار رفته در طراحی تک تک حروف و نیز چگونگی هماهنگ شدن حروف لاتین و فارسی در این مجموعه فونتها می‌تواند برای طراحان حروف و علاقه‌مندان به تایپوگرافی، آموزنده و مفید باشد.

دانلود ۷ فونت لاتین / فارسی Intel Clear

پسورد فایل و راهی ساده برای عضویت در کانال تلگرام تکنامه :) https://telegram.me/tchnm

avatar
پارسا
مهمان
پارسا

سلام و عرض ادب خدمت مدیریت وب سایت خوبتون
ببخشید بنده فایلو دانلود کردم پسورد داره و پسوردی رو که در سایت زده بودین زدم اشتباه بود خواهشمندم پسوورد درست رو برای بنده ارسال کنید
پسوردی که بنده زدم این بود technameh

کیان
مهمان
کیان

همچنین بنده هم نتونستم پسورد درست را پیدا کنم :|

ژانیا
مهمان
ژانیا

پس کو پسورد؟؟؟

دیبا
مهمان
دیبا

پسوردش https://telegram.me/tchnm اینه

تکنامه