.....

دانلود و جستجو در ۷۱٫۰۰۰+ نقشهٔ با کیفیت تاریخی و جغرافیایی!

شیفتگان و علاقه‌مندان به تاریخ و جغرافیا، بشتابید! همین حالا فاصلهٔ شما با دسترسی و نیز دانلود بیش از ۷۱٫۰۰۰ نقشهٔ فوق‌العادهٔ گنجینهٔ شخصی David Rumsey تنها یک کلیک است. سایتی که به شما معرفی خواهیم کرد نه تنها این تعداد نقشه را در درون خود دارد بلکه شما می‌توانید در میان بانک دادهٔ آن نیز به جستجو بپردازید. این نقشه‌ها تقریبا همه چیز را از قرن ۱۶ تا ۲۱ میلادی در هفت قاره، سراسر جهان و حتی آسمان‌ها را هم شامل می‌شوند!

این نقشه‌ها و تصاویر، منابع غنی اطلاعاتی هستند و جزئیات کارتوگرافی و مرزبندی سرزمین‌ها را به بیننده عرضه می‌کنند. این فایل‌های با کیفیت بسیار بالا را می‌توانید بر اساس مکان، مولف و موقعیت جغرافیایی مدیریت کرده و در این گنجینهٔ بی‌همتا به جستجو و گشت و گذار بپردازید.

هنگامی که وارد لینک پایین شدید، می‌توانید در کادر بالای صفحه، جستجوی خود را انجام بدهید و در لینک اختصاصی هر نقشه یا تصویر، اطلاعات دقیق و کامل آن را در سمت چپ مشاهده کنید. در بالا گزینه‌های Share و Embed هم در انتظار شما هستند.

خب! پس لینک دانلود کجاست؟ همان جا! بالای هر عکس دو گزینه وجود دارد: Export و Buy Print. ما به اولی کار داریم :) اکسپورت را که بزنید قول می‌دهیم چشمانتان گرد خواهد شد! فقط کیفیت‌ها را نگاه کنید و هر کدام را که خواستید دانلود کنید. به همین سادگی!

تکنامه - دانلود نقشه‌های تاریخی چند صد ساله ایران

این تنها یک نمونه نقشه از ایرانِ قرن شانزدهم میلادی است که ما آن را در کیفیت متوسط دانلود کردیم و می‌توانید با کلیک بر دکمهٔ پایین، نمونه کیفیت فایل‌ها را ببینید. کیفیت‌های بالای تصاویر و نقشه‌ها تا ۱۲ مگاپیکسل هم بالا می‌رود. توجه داشته باشید که اینها اسناد با ارزش تاریخی هستند که شما می‌توانید آنها را به طور رایگان و به سادگی دانلود کنید.

مشاهدهٔ نمونه با کیفیت

خب حالا که به اندازهٔ کافی توضیح دادیم، بهتر است لینک این سایت ارزشمند را با شما به اشتراک بگذاریم که خودتان سری به این مجموعهٔ عظیم نقشه و تصویر بزنید:

گنجینهٔ ۷۱٫۰۰۰+ نقشه تاریخی و جغرافیایی

آرک‌دیلی

avatar
تکنامه