.....

دانلود بیش از ۵۰ میلیون فایل دیجیتالی از آثار هنری اروپایی

در ادامهٔ پست‌های دانلودی از مجموعه آثار هنری و دیجیتالی و فایلها که تعدادی از آنها را پس از دیدن این پست می‌توانید مشاهده کنید این بار خبر خوبی برای شما هنردوستان داریم. از سایتی که به شما معرفی خواهیم کرد می‌توانید بیش از ۵۰ میلیون فایل دیجیتالی آثار هنری اروپایی از عکاسی و نقاشی تا موسیقی و نقشه را از آرشیو Europeana دانلود کنید. این سایت همچنین شامل جستجو و فیـلترهای مختلفی برای پیدا کردن آثار خاص مد نظر شماست.

سایت یوروپینا با هدف انتقال فرهنگ اروپایی در عرصهٔ جهانی این آرشیو بزرگ را برای تمام پژوهشگران و علاقه‌مندان فراهم کرده است تا هنر اروپایی در اختیار همه باشد. بیش از ۳۰۰۰ مجتمع و موسسهٔ فرهنگی اروپایی در این پروژه مشارکت داشته‌اند. از Rijksmuseum و European Library که خود شامل ۴۸ کتابخانهٔ ملی اروپایی‌ست تا موزهٔ آثار خطی ایرلند و موزه‌های ابزار موسیقی که در نتیجه می‌توان با اطمینان گفت که برای هر مشتاق هنری چیزی یافت می‌شود.

با این میزان زیاد ممکن است هر کسی در این مجموعه غرق شده و دیگر پیدا نشود! بنابراین این سایت آثار را در بخش‌های مختلفی گردآوری کرده است که شامل عکاسی، موسیقی، هنرها، مُد و فشن، ورزش، تاریخ طبیعی، جغرافیا، نقشه‌ها و… می‌شود. همچنین نمایشگاه‌های مجازی از آرت‌نووا و تاریخ فشن را هم از دست ندهید.

حالا که به این مجموعه نگاهی کردیم در ادامه به سراغ لینک سایت می‌رویم. چه بخواهید که مجموعه‌ای از نغمه‌های پرندگان را بشنوید، با به آثار سباستین باخ گوش دهید و یا نامه‌های از جنگ جهانی دوم را بخوانید به احتمال بسیار زیاد بخشی هست که به ذائقهٔ ایرانی شما خوش بیاید :)

دسترسی به ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰+ فایل از مجموعهٔ یوروپینا

مای‌مدرن‌مت
avatar
تکنامه