.....

دانلود فونت متحرک Gotham Pro: انیمیشن در طراحی حروف

بله درست شنیدید، متحرک! در دنیای طراحی حروف فارسی، متاسفانه خبری از این موارد نیست: فونتهای خاص چندلایه، چندرنگ، نموداری، متحرک و… اما دلیل نمی‌شود که وجود نداشته باشند. ما در تکنامه به دیگر انواع فونتهای متفاوت نیز پرداخته‌ایم. لینک‌های دانلودشان را در همین متن می‌توانید بیابید!

تکنامه - دانلود فونت متحرک Gotham Pro: انیمیشن در طراحی حروف

Gotham Pro Animated فونتی‌ست که در آن به محض تایپ کردن یک حرف، انیمیشن کوچکی در همان مکان لود شده و پس از اتمام پخش، دوباره به فرم حرف اصلی بر می‌گردد. حس می‌کنم که کمی درک این مسئله دشوار باشد. احتمالا با دیدن تصویر گیف بالا (همچنان گیف تلفظ می‌شود!) و یا ویدئوی هیجان‌انگیز پایین، این که این فونت چه می‌کند، مشخص خواهد شد.

همچنین ببینید:  اختصاصی: دانلود History Pro، فونتی ۲۱ لایه‌ای که هزاران فونت جدید تولید می‌کند

اما این که شما چطور از آن استفاده کنید، نیاز به دانستن کمی ادوبی افتر افکت دارد. مانند هر انیمیشن دیگر این فایل‌ها هم لود می‌شوند و حتی اگر از رنگ این انیمیشن‌های عجیب و غریب خوشتان نیامد، می‌توانید رنگهای بنفش و نارنجی تکنامه را روی آنها امتحان کنید. حتما جواب می‌دهد! :)

تکنامه - دانلود فونت متحرک Gotham Pro: انیمیشن در طراحی حروف

همچنین ببینید:  فونتی که داده‌ها و نمودارهای گرافیکی را لابلای نوشته‌ها نمایش می‌دهد

دانشجویان Motion Design School، موظف به طراحی این فونت به عنوان یک تکلیف درسی شدند. هر دانشجو، ۴ حرف را طراحی کرده و روی هم رفته، مراحل طراحی این فونت که حروف لاتین و سیریلیک را در خود دارد و گلیف‌های اصلیش از فونت Gotham گرفته شده است، به پایان رسیده و حالا به طور رایگان در معرض دیدگان و کلیک شما قرار گرفته است. بعد از دانلود این فونت، مشاهده خواهید کرد که دانشجویان Yaroslav Kononov توانستند ۴۸ حرف نهایی را به خوبی هماهنگ با هم از آب و گِل دربیاورند.

تکنامه - دانلود فونت متحرک Gotham Pro: انیمیشن در طراحی حروف

همچنین ببینید:  ۸۰۰+ فونت سرویس Google Fonts را بدون نصب به فوتوشاپ ببرید!

خب از هر چه بگذریم، لینک دانلود خوش‌تر است:

دانلود فونت تصاویر بیشتر در بیهنس

کریتیوبلاک

avatar
تکنامه