.....

اختصاصی: دانلود فونت دستخط رئیس جمهور آمریکا؛ دونالد ترامپ!

دستخط خاص دونالد ترامپ، کاندیدای حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده‌ٔ آمریکا، حالا توسط Mark Davis به یک فونت تبدیل شده است! نام این فونت بر اساس توهینی که همواره در این سال‌ها گریبان ترامپ را گرفته، یعنی دستهای‌کوچک انتخاب شده است: BFTinyHand (که BF اول آن مخفف دو پشتیبان این پروژه یعنی Buzzfeed و FontBureau است.)

تکنامه - دانلود فونت Donald Trump!

بازفید تصمیم گرفت که این پروژه را به مارک دیویس واگذار کند و او هم با بررسی نامه‌ها و نوشته‌های دونالد که در سراسر اینترنت پراکنده است، توانست منبع= تکنامه. به تعداد زیاد این منابع و همچنین تنوع حروف یکسان در موقعیت‌های مختلف در دستخط عجیب ترامپ، نه تنها تمام حروف بلکه گلیف‌های جانشین و اضافی هم برای این فونت طراحی کند. به این معنی که این فونت حالا از ویژگی‌های اپن‌تایپ مانند {calt} و {salt} و… هم پشتیبانی می‌کند!

همچنین ببینید:  ویدئوی تبلیغاتی خودروی کیا کادنزا ۲۰۱۷: تجملی و غیر قابل پیش‌بینی

تکنامه به عنوان نخستین منبع فارسی‌زبان نه تنها این فونت را برای دانلود در اختیار شما قرار داده، بلکه دو فرمت اضافی ttf و woff را هم در کنار فایل اصلی otf آماده استفادهٔ شما کرده است. به شوخی (و یا شاید هم جدی) می‌گویند که این فونت، می‌تواند Comic Sans بعدی باشد! کمیک سنسی که بی‌شک منفورترین فونت تاریخ است!

دانلود فونت دستخط دونالد ترامپ پسورد فایل: https://telegram.me/tchnm

تکنامه

دیدگاه شما چیست؟

avatar
تکنامه