.....
تکنامه - دانلود فونت «تسلا»: طراحی شده بر اساس فرم حروف لوگوی Tesla

دانلود فونت «تسلا»: طراحی شده بر اساس فرم حروف لوگوی Tesla

با این فونت می‌توانید هر چه که می‌خواهید با قالب حروف خاص لوگوی تسلا بنویسید. طراح این فونت که از طریق سرویس آنلاین ساخت فونت Fontstruct و علاقه‌اش به تسلا این پروژه را به انجام رسانده، این فونت را تحت لایسنس Creative Commons در اختیار همه برای دانلود قرار داده است. متاسفانه به جای نام طراح فقط یک نام کاربری که در همان سایت و در بخش اینفوی فونت دیده می‌شود، قرار داده شده است.

این فونت به خوبی توانسته است روح پنهان در حروف طراحی شده برای لوگوی تسلا را بازآفرینی کند. از آنجا که این فونت، رسمی نیست و طراحش، این تایپ‌فیس را برای تسلا و یا ایلان ماسک طراحی نکرده است، باید توجه داشت که این پروژه صرفا از علاقهٔ شخصی طراح به برند تسلا ناشی شده است.

تکنامه - ایلان ماسک مفهوم پنهان لوگوهای Tesla و SpaceX را شرح داد

لوگوی تسلا که در بالا مشاهده می‌کنید از هیچ فونتی استفاده نکرده بود و حروف به صورت تایپوگرافیک مختص لوگو دیزاین شده بودند. معمولا هواداران برندهای محبوب، علاقه دارند که هر چیز مرتبط با آن برند را داشته باشند. پوشیدنی‌ها مانند تی‌شرت و کلاه و همچنین ماگ و لیوان و جا کلیدی و… و این مسئله مختص تسلا نیست. حالا فونت‌ها هم مدتی‌ست که وارد بازار علاقه‌مندی‌ها شده‌اند. فونتهای بیشتر برندهای محبوب دنیا توسط دوستدارانشان طراحی شده و در اختیار دیگر علاقه‌مندان قرار می‌گیرند. ما هم تصمیم گرفتیم که به علت علاقهٔ خوانندگان تکنامه به تسلا و ایلان ماسک، این فونت را برای دانلود در اینجا قرار بدهیم.

تکنامه - دانلود فونت «تسلا»: طراحی شده بر اساس فرم حروف لوگوی Tesla

نگاهی به کاراکتر سِت این فونت که TESLA هم نام دارد می‌اندازیم و بعد با هم به سراغ لینک دانلودش می‌رویم:

تکنامه - دانلود فونت «تسلا»: طراحی شده بر اساس فرم حروف لوگوی Tesla

در بستهٔ دانلودی اختصاصی تکنامه، هر ۳ فرمت ttf، otf و woff را برای شما در نظر گرفته‌ایم. امیدواریم لذتش را ببرید، همان قدر که ما بردیم :)

دانلود فونت تسلا پسورد فایل زیپ عبارت t.me/tchnm است.

اختصاصی تکنامه

avatar
علی
مهمان
علی

چرا دانلود نمیشه لینک مشکل داره؟

تکنامه