.....

دانلود اپلیکیشن Pantone Studio: دسترسی به تمام رنگهای جهان!

پنتون و رنگهایش را که همهٔ طراحان می‌شناسند. تا پیش از این برای دسترسی به رنگهای پنتون که معتبرترین استانداردسازی رنگ در صنعت و چاپ و واسط بین طراح و ناظر فنی و چاپخانه است، چاره‌ای نبود جز استفاده از کاتالوگ‌ها و اطلس‌های رنگ رسمی پنتون. اما حالا کاربران iOS می‌توانند با نصب اپلیکیشن Pantone Studio به سوی افق‌های آینده گام بردارند! :)

همچنین ببینید:  گرافیک متحرک: دوربین DSLR شما چطور کار می‌کند؟

تکنامه - دانلود اپلیکیشن Pantone Studio

این اپلیکیشن که با همکاری Rokkan Los Angeles طراحی شده است،‌ به کاربران اجازه می‌دهد که همهٔ رنگها را همیشه در اختیار داشته باشند، پالت‌های رنگی خود را بسازند و رنگها را از جهان واقعی پیرامون خود انتخاب و گزینش کنند. آنهایی که همواره از رنگهای طبیعت و دنیای اطراف خود الهام می‌گیرند، حالا می‌توانند طیف‌های مورد نظر خود را – چه رنگ برگ درختان پاییزی باشد و چه رنگ متالیک براق یک اتومبیل آخرین مدل! – در لحظه ثبت و ذخیره کرده و در آثار هنری و صنعتی خود به کار ببرند. با ذخیره کردن، منبع= تکنامه. به موارد گفته شده، نه تنها تمام رنگها همیشه همراه شماست، بلکه امکان پیدا کردن نزدیکترین کد رنگ پنتون و همچنین معادل آن در سیستم‌های رنگی RGB، CMYK و یا HEX هم به آسانی میسر است.

همچنین ببینید:  ۳۲ صفحه خطای ۴۰۴ خلاقانه

البته که این رنگها می‌توانند در کتابخانهٔ شخصی شما حفظ شده و در بخش استودیوی اپلیکیشن مورد آزمایش و بررسی همنشینی با دیگر رنگها قرار بگیرند. رنگها و پالت‌های شما می‌توانند به Creative Cloud ادوبی هم وارد شده یا با دوستانتان در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند. اصلا شاید بخواهید که آنها را به  ایمیل سفارش‌دهندهٔ خود بفرستید که تصمیم نهایی خود را بگیرد!

تکنامه - دانلود اپلیکیشن Pantone Studio

مگر می‌شود که ما ویدویی از مراحل کار این اپلیکیشن به شما تکنامه‌ای‌ها نشان ندهیم؟

برای دانلود این اپلیکیشن که تا لحظهٔ نگارش این متن حداقل نصب کردنش رایگان است به اینجا بروید:

دانلود اپلیکیشن Pantone Studio

کریتیوبلاک

avatar
تکنامه