.....
تکنامه - دانلود اپلیکیشن LEGO Life: یک شبکهٔ اجتماعی برای شیفتگان لِگو

دانلود اپلیکیشن LEGO Life: یک شبکهٔ اجتماعی برای شیفتگان لِگو

این شبکهٔ اجتماعی به همراه اپلیکیشن‌های اندروید و iOS خود به تازگی توسط کمپانی لِگو معرفی و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. البته قرار است که این شبکه برای کودکان زیر ۱۳ سال به حیات خود ادامه دهد؛ اما ما بررسی کردیم و دیدیم که اگر هر لِگوبازی در هر سنی این اپلیکیشن‌ها را نصب کند، هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد!

معمولا شیفتگان LEGO سن و سال ندارند و برای همین، چه شما پدر و مادری دلسوز و به فرزندان خود اهمیت‌دِه باشید و چه کودکان و نوجوانانی به دنبال «تفریحات سالم و مفید» در اینترنت، چه چیزی بهتر از لِگو؟ آن هم در کنار دیگر علاقه‌مندان و لِگوبازان؟

همچنین ببینید:  ده فرمان برای محافظت از کودکان در اینترنت

در این شبکهٔ اجتماعی، شما با کاراکترهای لِگو تعامل می‌کنید، آخرین اخبار دنیای لِگو را دریافت کرده و با دیگران لِگودوستی می‌کنید که چیز بدی هم نیست. فضای این شبکه، «مناسب برای کودکان» در نظر گرفته شده است. بنابراین این یک جا را بگذارید سالم بماند! ممنون!

گویا کمپانی لِگو حتی با یونیسف همکاری کرده است تا این اپلیکیشن را امن و سالم اداره کند: اولا که بچه‌ها برای عضویت نیاز به تایید یک فرد بالغ دارند، دوما هیچ تصویر یا اطلاعاتی که به هر نحو، هویت یا مکان آنها را مشخص کند، قابل ارسال نیست. به جای تصویر پروفایل، بچه‌ها می‌توانند با کاراکترهای لِگو برای خودشان شخصیت جدید بسازند و بالاخره آنها نمی‌توانند مستقیما با دیگر کاربران چت کنند. همچنین نام کاربری بچه‌ها، از ۳ کلمهٔ تصادفی ساخته می‌شود. (شاید بهتر بود به جای محیط امن می‌نوشتند: «زندان با امنیت بالا!»)

همچنین ببینید:  کارخانهٔ ساخته شده از LEGO که به طور خودکار کاغذ بسته‌بندی می‌کند!

این اپلیکیشن‌ها همچنین کیبورد لِگویی مخصوص خود را دارند به همراه اموجی‌های لِگویی! بچه‌ها می‌توانند برای ساخته‌های یکدیگر کامنت بگذارند، اما این کامنتها هم توسط یک تیم از مدیران بررسی شده و پس از تایید منتشر می‌شوند تا از آزار و اذیت و ایجاد مزاحمت جلوگیری شود.

از طرف دیگر هنگامی که آواتار شما ساخته شد، حالا نوبت انتخاب گروه مورد علاقه از لِگوهاست که در خوراک خبری یا همان News feed شما که چیزی شبیه به فیسبوک است، نشان داده شود. منظور از گروه در واقع همان حیوانات، اَبَرقهرمان‌ها و… است. چالش‌های لِگویی و آزمونهایی برای سنجش میزان اطلاعات شما دربارهٔ شخصیت‌ها و البته ویدئو‌ها و اپیزودهای وبی (وبیزود) نیز بخش‌های دیگری از این شبکهٔ اجتماعی مخصوص کودکان است.

دانلود اپلیکیشن LEGO Life از گوگل‌پلی دانلود اپلیکیشن LEGO Life از اپ‌استور

اندرویدآتوریتی + تکنامه

avatar
تکنامه