.....
تکنامه - اپلیکیشن سلفی گرفتن برای گربه خانگی شما!

حالا گربهٔ خانگی شما هم می‌تواند سلفی‌های خودش را بگیرد

گربه‌ها خیلی زود حواسشان پرت می‌شود. مگر نه؟ حتی هنگامی که تصویر دیجیتال چند ماهی، موش یا خوراکی را به آنها نشان دهید، بالا و پایین می‌پرند و بر سر صفحهٔ نمایشگر خراب می‌شوند!

اما از آنجا که سلفی گرفتن‌های عجیب و غریب تمامی ندارد و انسان‌ها همه نوعش را امتحان کرده‌اند،‌ نوبت به گربه‌ها رسیده است. چرا که نه؟ به کمک این اپلیکیشن، گربه‌های شما، درست زمانی که شما سر کار رفته‌اید و یا به هر دلیل دیگری در منزل نیستید، می‌توانند سلفی گرفته و آن را برای شما ارسال کنند و شما هم مسلما آنها را روی اینستاگرام یا شبکهٔ اجتماعی Prisma پست کنید.

داستان از این قرار است که اپ Candid Catmera بر روی تبلت شما، تصاویر متحرک تکرار شونده پخش کرده و هنگامی که گربه خان، مقابل نمایشگر قرار بگیرد با کمک فناوری تشخیص چهره گربه‌ای، عکس او را در حالات مختلف گرفته و به برای شما یکی پس از دیگری همراه با نوتیفیکیشن ارسال می‌کند. تاکید می‌کنیم که فقط چهرهٔ گربه، دوربین را فعال می‌کند و نه مثلا سگ، گوزن، آهو، همستر و…

این هم نحوهٔ عملکرد برنامه به زبان ویدئو:

همچنین ببینید:  کمپین تبلیغاتی کوکاکولا: بطری نوشابه‌‌ای که سلفی می‌گیرد!

این اپلیکیشن علاوه بر جنبهٔ سرگرم‌کننده و جالبش ۲ هدف انسانی-گربه‌ای هم مد نظر دارد:

  • با سرگرم کردن گربه‌ها، هنگامی که شما خانه نیستید، از منهدم و پاره پاره شدن لوازم و فرش و پرده و… به چنگال این حیوانات جلوگیری کند.
  • به ازای هر خرید ۱٫۹۹ دلاری اپلیکیشن از اپ‌استور اپل، ۱ دلار به انجمن حمایت از حیوانات Halifax, Nova Scotia کمک برساند.

بنابراین عذاب وجدان نداشته باشید که گربه‌تان را فریب داده‌اید. هدف «بزرگربه‌ای» در کار است! اما چرا فقط گربه و سگ نه؟ مدیر Current Studios طراح این اپ می‌گوید: «کار برای سگ‌ها بسیار سخت‌تر می‌شود. در حال حاضر به لطف اینترنت، ما میلیون‌ها تصویر از گربه‌ها داریم. اما در مورد سگ‌ها، این طور نیست و همچنین نژادهای مختلفشان بسیار با هم متفاوتند و روند تشخیص خودکار، به خوبی عمل نخواهد کرد.»

ما در تکنامه تنها به معرفی این ایدهٔ جالب برای گربه‌دوستان پرداخته‌ایم و از آنجا که این اپلیکیشن را خودمان نصب و تست نکرده‌ایم، از نحوهٔ عمکلرد و نتیجهٔ کارش اطلاعی نداریم. بنابراین چنانچه تمایل به خرید این اپ دارید، مسئولیت درستی یا نادرستی ادعاهای مطرح شده در متن، به عهدهٔ تکنامه نیست.

همچنین ببینید:  اپلیکیشنی که خندهٔ شما را به صورت ۳ بعدی چاپ کرده و روی مدار زمین قرار می‌دهد!

ادایو

avatar
تکنامه