.....

تغییر لوگو و هویت بصری CloudFlare

تکنامه - لوگوی CloudFlare

تاسیس شده در سال ۲۰۰۹، CloudFlare سرویسی است که سرعت سایت را بالا می‌برد، از آن در برابر حملات خارجی محافظت می‌کند. به شما اطمینان می‌دهد که سایتتان همیشه آنلاین است و همچنین اضافه کردن اپلیکیشن‌های وب را به راحتی یک کلیک فراهم می‌کند. کلودفلیر روز به روز بزرگتر می‌شود و تا حالا بیش از ۲۵۰ میلیون نفر به دلیل خدمات ارزشمندش، اینترنت سریع‌تر و بهتری را تجربه کرده‌اند. کلودفلیر در سانفرانسیسکوی کالیفرنیا قرار دارد.

خب! لوگویمان را آپدیت کردیم. از دست آن F عجیب که آن وسط به حروف چسبیده بود رها شدیم. همچنین طرح اصلی ابر را حفظ کرده و شعله را در میانش جای دادیم. تمام اینها برای بهتر دیده شدن و جلب توجه مخاطب بوده است. یعنی تمام خوبی‌های لوگوی قبلی را حفظ و نقایصش را بر طرف کردیم.

پست بلاگ کلودفلیر

تکنامه - لوگوی CloudFlare

این ری‌دیزاین در لوگو یک تحول بسیار مثبت است. کلودفلیر از ابتدا قرار بود که به شما حس امنیت و آسایش خاطر بدهد که لوگوی قبلی چنین حسی را منتقل نمی‌کرد. طرح جدید ساختار ابر قبلی را حفظ می‌کند اما شلوغی‌های دور و برش را حذف کرده و المان شعله را هم به خوبی در میان فضای منفی ابر جای داده به طوری که نیازی به آن شعله‌ی پر زرق و برق قبلی نیست. لوگوی قبلی طوری بود که یک طورهایی احساس اطمینان به شما نمی‌داد و منبع= تکنامه. به سر و شکلش مدام از خود می‌پرسیدید آیا سپردن سایتتان به این سرویس با لوگویی شبیه به یک طرح رایگان از ShutterStock عاقلانه و درست است؟

همچنین ببینید:  دانلود ۴۰ آیکن با موضوع لباس و پوشاک در ۹ استایل و ۴ فرمت

تایپوگرافی هم بهتر شده. از دست آن فونت زمخت راحت شدند و حالا یک نوشته تمیز Geometric در کنار لوگو جای گرفته است. کرنینگ مخصوصا در L کمی مشکل دارد و شاید باید کمی کمتر شود. اما به طور کلی فاجعه نیست و در بیننده همان احساسی را که به من با دیدن لوگوی قبلی دست می‌داد، ایجاد نمی‌کند!

تکنامه - لوگوی CloudFlare

آندرکانسیدریشن
avatar
تکنامه