.....
ترفند تبلیغاتی Black & Decker برای کف‌شوی بخار: حاضرید از کف زمین غذا بخورید؟

ترفند تبلیغاتی Black & Decker برای کف‌شوی بخار: حاضرید از کف زمین غذا بخورید؟

همهٔ ما این اصطلاح را شنیده‌ایم که خانهٔ طرف این قدر تمیز است که می‌شود روی کف آشپزخانه یا پذیرایی غذا ریخت و خورد. اما این فقط یک مثال است و نشان از نهایت پاکی و وسواس آن شخص. صبر کنید! واقعا؟

آژانس تبلیغاتی These Days وقتی متوجه شد که Steam-Mop یا همان کف‌شوی بخار بلک اند دِکِر می‌تواند ۹۹٫۹٪ باکتری‌ها و جرم‌ها را از بین ببرد بلافاصله به یاد جملهٔ بالا افتاد و تصمیم گرفت که این کار را در قالب یک کمپین تبلیغاتی آماده کند. آنها می‌توانستند برای این که همه چیز به راحتی پیش برود، محیطی را پیدا کنند که تمیز باشد و بعد کمی با کف‌شوها مانور بدهند تا منظورشان را برسانند. اما خب چه لذتی در این کار هست؟ هیچی! پس آنها به سراغ یک دفتر پستی قدیمی در شهر Antwerp بلژیک رفتند. ساختمانی که مدتهاست به یک فروشگاه مواد غذایی تبدیل شده و روزانه میلیون‌ها جای پا از خریدارانی که از خیابان‌ها و کوچه‌ها وارد آن شده‌اند، بر کف آن نقش می‌بندد. حالا این شد!

همچنین ببینید:  چرا ویدئوی تبلیغاتی لوبیای Heinz در بریتانیا ممنوع شد؟

تنها کاری که باقی مانده بود این بود که با بخارشو چند بار از روی کف دفتر رژه بروند و تعدادی از روزنامه‌نگاران و بلاگرهای بلژیکی را دعوت کنند و برای این که کل ماجرا خیلی تلخ نباشد از Anne-Sophie Breysem بهترین سرآشپز زن سال ۲۰۱۵ در بلژیک برای پخت غذا دعوت کردند. و خب منتظر چه هستید؟ سرآشپز غذا را بر روی زمین سِرو کرد و همان طور که در ویدئوی زیر واضح و مبرهن نشان داده شده است، همه با کمال میل و لذت غذاها را مستقیم از کف زمین نوش جان کردند!

ایدهٔ جسورانه‌ای هست. قابل درک هست که نگرانی‌هایی در ابتدا پیش بیاید. اما ما مطمئن شدیم که هیچ اتفاق بدی نیافتد. Black & Decker هم قابلیت تبلیغاتی این ایده را درک کرده و سریعا موافقت خود را اعلام کرد.

چه کسی می‌تواند در برابر ویدئویی که چند نفر بزرگسال را نشان می‌دهد که با اشتیاق از کف زمین یک دفتر پستی در بلژیک غذا می‌خورند مقاومت کند؟

مدیر خلاقهٔ آژانس تبلیغاتی این کمپین Manuel Ostyn اضافه کرد که راضی کردن مردم به این کار بسیار ساده بود:

شاید به این دلیل که همه در طول عمرشان بارها این اصطلاح را شنیده بودند و حالا بدشان نمی‌آمد که یک بار واقعا تجربه‌اش کنند.

همچنین ببینید:  باغچهٔ هوشمندی که در آشپزخانهٔ شما، میوه و سبزی تازه پرورش می‌دهد!

ادویک

avatar
تکنامه