.....

تبلیغات ویدئویی سامسونگ در مراسم اسکار ۲۰۱۷ با ستارگان یوتیوب

سامسونگ در مراسم اسکار امسال با ۳ تبلیغ ویدئویی حاضر بود. دو ویدئو دربارهٔ تعهد سامسونگ به تست و آزمون‌های پیش از عرضهٔ گوشی‌ها و دیگری راجع به اهمیت فیلمبرداری و تولید محتوا توسط نوجوانان و جوانان با گوشی‌ها موبایل. در این تبلیغ ستارهٔ یوتیوب Casey Neistat که در یک سال گذشته با سامسونگ همکاری داشته است، حضور دارد و از به کار رفتن گوشی‌ها توسط نسل هزاره می‌گوید. دیگر حاضران در این ویدئو هم ستارگان یوتیوبی هستند که تولیداتشان با گوشی‌های موبایل میلیون‌ها بار در جهان دیده می‌شود. بیشتر آنها در این ویدئو از گوشی‌های سامسونگ استفاده می‌کنند.

به خوبی مشخص است که دو آگهی دیگر دربارهٔ کیفیت تست محصولات و همچنین آزمون ۸ مرحله‌ای باتری در گوشی‌‌های سامسونگ، متمرکز بر مشکل آتش گرفتن باتری گوشی‌های نوت ۷ بوده است که در تکنامه دربارهٔ آن نوشته بودیم. اطمینان دادن به مخاطبان میلیونی و جهانی مراسم اسکار و البته کاربران اینترنتی که بعدها ویدئوها را خواهند دید که آن اتفاق دیگر رخ نخواهد داد و همه چیز به خوبی و خوشی ادامه دارد.

همچنین سامسونگ دربارهٔ رسوایی رهبر و نفر اول خود که همراه با رئیس‌جمهور کره جنوبی در صدر خبرها قرار گرفته بودند هیچ واکنش خاصی نشان نداده است. رهبر سامسونگ هم‌اکنون به اتهام پرداخت رشوه و به دست آوردن مال از راه غیرقانونی در بازداشتگاه به سر می‌برد و رئیس‌جمهور کره جنوبی هم از کار برکنار شده است. شرح کامل ماجرا را در تکنامه بخوانید.

سامسونگ معمولا با تمام قدرت در اسکار ظاهر می‌شود. یکی از مشهورترین نمونه‌های این حضور، سلفی الن دِجِنِرِس با گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۳ در سال ۲۰۱۴ بود که رکورد بیشترین تعداد ریتوئیت در تاریخ توئیتر را با ۳٫۳ میلیون شکست. اما امسال تمرکز بر روی ستارگان هالیوودی و این گونه تبلیغات اسپانسری نبوده و سامسونگ به سراغ ویدئوهای الهام‌بخش و اطمینان‌دهنده رفته است.

تکنامه + اندرویدپلیس

avatar
تکنامه