.....

تبلیغات در تکنامه

معرفی محصولات و خدمات در اینترنت، به دلیل عدم محدودیتهای جغرافیایی و از آن مهمتر، مراجعه روزانه و خود خواستهٔ کاربران به وبسایتهای مورد علاقه‌شان، یکی از موثرترین شیوه‎های تبلیغات است. سایت تکنامه با ارائه مطالب کاربردی و کوتاه و بامزه تلاش دارد که بازدیدکنندگانش منحصر به کاربران حرفه‎ای و متخصص نبوده و برای تمامی اقشار جامعه، جذاب باشد.

تکنامه یک سایت تبلیغاتی نیست که در آن حجم زیادی از تبلیغات در برابر بازدیدکننده قرار بگیرد، به همین دلیل، میزان تبلیغاتی که در وبسایت ما به نمایش در می‎آید، همیشه محدود است. در نتیجه بازدیدکنندگان سایت که برای مطالعه و مشاهده مطالب مربوط به تکنولوژی و دیزاین به سایت ما مراجعه می‎کنند، تبلیغات شما را در کنار محتوای موردنظر خود مشاهده خواهند کرد و با حجم زیاد بنرها و تبلیغات متنی خسته نمی‎شوند. همچنین طراحی گرافیکی بنرها، توسط ما به گونه‎ای انجام می‎گیرد که ضمن ساده و جذاب بودن، برای مخاطبان آزاردهنده نیز نباشد و برخلاف وبسایتهایی که دارای تعداد زیادی تبلیغات گوناگون و غیر مرتبط هستند، امکان دیده شدن کالا یا خدمات شما در تکنامه، به مراتب بیشتر است.

تکنامه در شبکه‎های اجتماعی نیز فعال است و تبلیغات شما علاوه بر فضای سایت، از این طریق نیز می‌تواند دیده شود. استفاده از بنر یا تبلیغات متنی و حتی انتشار رپرتاژ آگهی یا گزارش از کالا و خدماتی که ارائه می‎کنید، به راحتی شما را از رقبایتان متمایز می‌کند.

در مجموع، هر کدام از تبلیغات شما در تکنامه، به طور ماهانه توسط ۳۰٫۰۰۰ بازدیدکننده دیده خواهد شد.

جهت مشاهدهٔ اندازهٔ بنرهای تکنامه تصویر زیر را در اندازهٔ بزرگ ببینید:

تبلیغات در تکنامه

اگر تولیدکنندهٔ محصول، ارائه‌دهندهٔ خدمات، وبسایتی به دنبال مشتریان جدید، یک برنامه‌نویس، توسعه‌دهنده و یا طراح و هنرمند هستید می‌توانید تبلیغات خود را در تکنامه از طریق ایمیل ad@technameh.com و یا فرم تماس با ما سفارش دهید.

تماس با تکنامه جهت تبلیغات

همچنین تمامی وبسایت‌های تکنولوژی، دیزاین و برندینگ در صورت تمایل می‌توانند با تکنامه تبادل لینک داشته باشند. برای انجام این کار، لطفا با ما از طریق ایمیل ad@technameh.com و یا فرم تماس با ما در تماس باشید.

 تماس با تکنامه جهت تبادل لینک

تکنامه