.....
تکنامه - تسلا MODEL S P100D: سریع‌ترین خودروی جهان با صفر تا صد ۲٫۲۸ ثانیه!

مسابقهٔ رویایی تسلا برای هواداران: ویدئوی تبلیغاتی ۹۰ ثانیه‌ای بسازید!

تسلا هیچ وقت میانهٔ خوبی با تبلیغات سنتی و متداول برای خودروهای الکتریکی خود نداشته است و به جای آن سعی کرده بر نوآوری در محصولات و روابط عمومی خود تکیه کند. بعضی از هواداران چنان به تسلا و اتومبیل‌هایش علاقه دارند که خودشان دست به کار می‌شوند و تبلیغات هوادار-ساخته تولید می‌کنند. حالا پس از ارسال نامه‌ای از طرف یک دختر بچهٔ هوادار تسلا که توسط پدرش از ایلان ماسک خواسته بود که مسابقه‌ای برای بهترین تبلیغ ساخته شده از میان تولیدات هواداران ترتیب دهد، این در دسترس‌ترین مدیر عامل جهان به گفتهٔ برخی دنبال‌کنندگان او در شبکه‌های اجتماعی، در توئیتر خود این طور نوشت:

ممنون بابت نامهٔ پرمحبتت. به نظر ایدهٔ فوق‌العاده‌ای میاد. انجامش می‌دیم!

و به همین راحتی و سادگی، حالا Project Loveday پس از چند روز رسما افتتاح شده است. ویدئوها باید ۹۰ ثانیه و در یوتیوب آپلود شده باشند و با محوریت «تسلا، سولارسیتی، محصولات ما و ماموریت ما برای شتاب بخشیدن به روند انتقال به انرژی‌های پایدار» ساخته شوند.

تکنامه - هواداران تسلا بخوانند: فراخوان مسابقهٔ ساخت ویدئوهای تبلیغاتی ۹۰ ثانیه‌ای

فراخوان این مسابقه تا ۸ می ادامه خواهد داشت و جایزه‌ها البته چنان هم «تسلایی» نیستند: ۱۰ نفر اول شانس این را دارند که ویدئوهایشان در شبکه‌های اجتماعی تسلا معرفی شود و جایزهٔ ویژه هم سفری به یکی از مراسم معرفی محصولات این کمپانی در آینده خواهد بود و… خب… تمام شد!

با توجه به این هواداران خودشان از قبل داشتند این جور ویدئوها را می‌ساختند بنابراین به نظر می‌رسد که تسلا باید تلاش بیشتری برای ترغیب دیگر علاقه‌مندان می‌کرد. اما بالاخره این کار یک طورهایی قرار است که برای علاقه/معروفیت انجام شود. برای شیفتگان تسلا و نوآوری‌هایش چه چیز رویایی‌تر از مورد تایید قرار گرفتن توسط برند مورد علاقه‌شان و شانس معرفی و تبلیغ محصولات تسلا آن طور که خودشان می‌پسندند. رویاپردازان می‌توانند برای شرکت در این فرخوان از اینجا قوانین و فرم ارسال را مشاهده کنند.

انگجت + تکنامه

avatar
تکنامه