.....
ساخت صفحه وب با ارسال ایمیل

ایجاد یک صفحه وب با ارسال ایمیل

گاهی اوقات پیش میاد که لازمه اطلاعات یا متنی رو برای اینکه بقیه بتونن بهشون دسترسی داشته باشن روی محیط اینترنت قرار بدیم. البته هزاران راه برای رسیدن به این هدف وجود داره که هرکسی بنا به نیازش از اون استفاده میکنه. یکی از این راه ها استفاده از سرویس publishthis.email هست. شیوه کار اینطوریه که شما متن مورد نظر خودتون رو به آدرس page@publishthis.email ایمیل می کنین و چند لحظه بعد، ایمیلی براتون میاد که لینک صفحه وبی که ساخته شده رو در اختیارتون قرار میده. حالا میتونین این لینک رو در اختیار کسانی که می خواین قرار بدین و اونا با کلیک کردن روی لینک، مطلب شما رو می بینن. اینم بیافزایم:) که سابجکت یا موضوع ایمیلی هم که ارسال می کنین، میشه عنوان صفحه ای که ساخته میشه…

هشدار: دقت کنین که این سرویس راهکار امنیتی خاصی نداره و هرکس لینک مطلب شما رو داشته باشه، میتونه اونو بخونه. پس استفاده از این سرویس برای اشتراک اطلاعات حساس کار درستی نیست.

خب حالا جهت امتحان :) یه ایمیل که شامل لیست چندتا از پستهای خودمون هست رو به آدرس page@publishthis.email می فرستیم. سابجکت ایمیل رو می ذاریم: “معرفی چند پست تکنامه” و توی بخش بدنه یا بادی ایمیل هم لینک و متن مورد نظر رو قرار می دیم…

ساخت صفحه وب با ارسال ایمیل

همینطور که می بینین، من لوگوی تکنامه رو هم به ایمیل اضافه کردم، یعنی امکان ارسال عکس هم وجود داره، اما حجم عکس حداکثر میتونه 350 کیلوبایت باشه. خب حالا ایمیل رو ارسال می کنیم و منتظر می مونیم تا لینک مطلب برامون ایمیل بشه. پس از لختی انتظار :) ایمیل حاوی لینک از راه می رسد:

ساخت صفحه وب با ارسال ایمیل

حالا می تونیم لینکی که به مطلب ما اختصاص داده شده رو در اختیار کسانی که می خوایم بذاریم و همه ی اون افراد با باز کردن لینک، به صفحه حاوی اطلاعات ما منتقل میشن. لینک مطلبی که من به عنوان مثال درست کردم http://www.publishthis.email/Sy_Go509l هست که می تونین برای بررسی نتیجه نهایی روش کلیک کنین. البته همونطور که گفتم، راه های زیادی برای اشتراک گذاری اطلاعات بین افراد وجود داره، اما برای استفاده از این سرویس، شما فقط به ایمیل احتیاج دارین. مطلب رو ایمیل می کنین و لینکش رو از طریق ایمیل دریافت می کنین.

لایف هکر +تکنامه

avatar
تکنامه