.....

اپلیکیشنی که خندهٔ شما را به صورت ۳ بعدی چاپ کرده و روی مدار زمین قرار می‌دهد!

امروز عجیب‌ترین اپلیکیشن تمام دوران‌ها (با تضمین ۵۰ سال آینده!) را به شما معرفی می‌کنیم: اپلیکیشن Laugh# که خندهٔ شما را ضبط کرده و آن را به یک اثر هنری ۳ بعدی فضایی تبدیل می‌کند. اما این تنها گام اول است. بخش ترسناک قضیه این است که این خندهٔ ۳ بعدی شدهٔ شما، توسط یک چاپگر ۳ بعدی که در ایستگاه فضایی بین‌المللی قرار دارد، چاپ شده و (یک نفس عمیق) بر روی مدار زمین قرار ‌می‌گیرد!

بعید می‌دانم که دهان کسی در حال حاضر باز نمانده باشد! اما به جای آن، بهتر است این اپلیکیشن را نصب کرده و خندیده و صاحب ستارهٔ خودتان شوید :)

مقدمات این پروژه از سال ۲۰۱۴ آغاز شد. وقتی که Eyal Gever، هنرمند رسانه‌های دیجیتال، تماسی از Made in Space دریافت کرد و به او پیشنهاد شد که نخستین هنرمندی باشد که اثری در فضا ‌می‌سازد.

همچنین ببینید:  پازل کهکشانی بی‌نهایتی که به هزاران شکل چیده می‌شود!

ستارهٔ خود را بسازید

اپلیکیشن را باز کرده، یکی از ۵ طرح اولیه را انتخاب کنید. سپس بخندید و اگر از طرح نهایی راضی بودید، آن را با دوستانتان اشتراک بگذارید. در روز پایان هر ماه، خنده‌ای که بیشترین لایک را دریافت کند، انتخاب شده و به ایستگاه فضایی فرستاده می‌شود تا با چاپگر ۳ بعدی، ساخته شده و سپس بر روی مدار زمین قرار گیرد. خیلی معمولی و عادی!

دیگر ستاره‌ها را هم ببینید

همچنین در این اپلیکیشن می‌توانید ساخته‌های «خنده‌دار» دیگران را نیز دیده و در صورت تمایل، آنها را لایک و یا شیر کنید. مسلما امکان چرخاندن و جابجا کردن این اجسام ۳ بعدی برای شما فراهم شده است.

اوال گِوِر در پستی که در سایت laugh.ai گذاشته است، با مقدمه‌ای طولانی به روند شکل‌گیری این ایده می‌پردازد:

همچنین ببینید:  باغچهٔ هوشمندی که در آشپزخانهٔ شما، میوه و سبزی تازه پرورش می‌دهد!

این اپلیکیشن کاملا رایگان است و هیچ پرداخت اضافی هم ندارد و در حال حاضر تنها برای iOS عرضه شده است. اگر می‌خواهید شانس خود را برای انتخاب شدن در این ماه امتحان کنید، بهتر است تا ۲۷ روز آینده بر روی مهارت‌های ۳ بعدی سازی خنده‌هایتان کار کنید :)

دانلود اپلیکیشن LAUGH#

اپ‌ادوایس

avatar
تکنامه