.....

اپلیکیشنی که خندهٔ شما را به صورت ۳ بعدی چاپ کرده و روی مدار زمین قرار می‌دهد!

امروز عجیب‌ترین اپلیکیشن تمام دوران‌ها (با تضمین ۵۰ سال آینده!) را به شما معرفی می‌کنیم: اپلیکیشن Laugh# که خندهٔ شما را ضبط کرده و آن را به یک اثر هنری ۳ بعدی فضایی تبدیل می‌کند. اما این تنها گام اول است. بخش ترسناک قضیه این است که این خندهٔ ۳ بعدی شدهٔ شما، توسط یک چاپگر ۳ بعدی که در ایستگاه فضایی بین‌المللی قرار دارد، چاپ شده و (یک نفس عمیق) بر روی مدار زمین قرار ‌می‌گیرد!

بعید می‌دانم که دهان کسی در حال حاضر باز نمانده باشد! اما به جای آن، بهتر است این اپلیکیشن را نصب کرده و خندیده و صاحب ستارهٔ خودتان شوید :)

مقدمات این پروژه از سال ۲۰۱۴ آغاز شد. وقتی که Eyal Gever، هنرمند رسانه‌های دیجیتال، تماسی از Made in Space دریافت کرد و به او پیشنهاد شد که نخستین هنرمندی باشد که اثری در فضا ‌می‌سازد.

همچنین ببینید:  پازل کهکشانی بی‌نهایتی که به هزاران شکل چیده می‌شود!

ستارهٔ خود را بسازید

اپلیکیشن را باز کرده، یکی از ۵ طرح اولیه را انتخاب کنید. سپس بخندید و اگر از طرح نهایی راضی بودید، آن را با دوستانتان اشتراک بگذارید. در روز پایان هر ماه، خنده‌ای که بیشترین لایک را دریافت کند، انتخاب شده و به ایستگاه فضایی فرستاده می‌شود تا با چاپگر ۳ بعدی، ساخته شده و سپس بر روی مدار زمین قرار گیرد. خیلی معمولی و عادی!

دیگر ستاره‌ها را هم ببینید

همچنین در این اپلیکیشن می‌توانید ساخته‌های «خنده‌دار» دیگران را نیز دیده و در صورت تمایل، آنها را لایک و یا شیر کنید. مسلما امکان چرخاندن و جابجا کردن این اجسام ۳ بعدی برای شما فراهم شده است.

اوال گِوِر در پستی که در سایت laugh.ai گذاشته است، با مقدمه‌ای طولانی به روند شکل‌گیری این ایده می‌پردازد:

همچنین ببینید:  باغچهٔ هوشمندی که در آشپزخانهٔ شما، میوه و سبزی تازه پرورش می‌دهد!

این اپلیکیشن کاملا رایگان است و هیچ پرداخت اضافی هم ندارد و در حال حاضر تنها برای iOS عرضه شده است. اگر می‌خواهید شانس خود را برای انتخاب شدن در این ماه امتحان کنید، بهتر است تا ۲۷ روز آینده بر روی مهارت‌های ۳ بعدی سازی خنده‌هایتان کار کنید :)

دانلود اپلیکیشن LAUGH#

اپ‌ادوایس

این را هم ببینید

تکنامه - سایتی برای تست ۱۰۰ زبان برنامه‌نویسی در مرورگر شما

سایتی برای تست ۱۰۰ زبان برنامه‌نویسی در مرورگر شما

سریال «مرد هزار چهره» یادتان هست؟ این سایت که در ادامه به شما تکنامه‌ای‌ها معرفیش …

avatar
تکنامه