.....

اضافه کردن استیکر و ذخیرهٔ استوری‌ها در آپدیت جدید اینستاگرام

اینستاگرام امروز در به روزرسانی جدیدش دسترسی به استیکرها برای مناسبت های مختلف مخصوصا تعطیلات سال نوی میلادی، قابلیت ضبط ویدیو بدون نگه داشتن دکمه ضبط و همچنین امکان ذخیره کردن استوری‌های پست شده در طول 24 ساعت اخیر به صورت یک ویدیو رو اضافه کرده.

در هنگام گرفتن عکس یا ویدیو برای اشتراک در استوری، دکمه جدیدی اضافه شده که به شما امکان میده استیکرهایی به استوریتون بچسبونین. علاوه بر استیکرها، امکان اضافه کردن دما، مکان فعلی شما و حتی هم ساعت هم وجود داره!

همچنین ببینید:  پوستری نامرئی که در اینستاگرام آشکار می‌شود!

instagram-stories-time-weather-location-stickers-337x600

همچنین ببینید:  آپدیت اینستاگرام: امکان اضافه کردن لینک، تگ و بومرنگ به «داستان‌ها»

هیچ محدودیتی در اضافه کردن استیکر وجود نداره و این استیکرها امکان تغییر مکان و اندازه رو هم دارن. مجموعه استیکرها شامل استیکرهای مرتبط با سال نوی میلادی میشه که البته فقط برای چند هفته موجود هستن و بعد از اون با استیکرهایی مرتبط با مناسبت های بعدی جایگزین میشن.

برای کسانی که میل به اضافه کردن متن به استوری دارن، اینستاگرام در این به روزرسانی امکان نوشتن متن بیشتر از یک خط و همچنین امکان تراز کردن متن مثل چپ چین یا راست چین کردن متن رو هم گنجونده.

برای علاقه مندان به اشتراک ویدیو امکان hands-free فراهم شده که به اونها قابلیت ضبط ویدیو بدون نگه داشتن دکمه ضبط و فقط با فشار یه باره دکمه ضبط رو میده.

در آخر برای کسانی که شیفته استوری هاشون هستن، اینستاگرام قابلیت سیو کردن استوری‌ها رو بهینه سازی کرده و از این پس امکان ذخیره کلیه استوری های به اشتراک گذاشته شده در طول 24 ساعت گذشته به صورت بهم پیوسته درون یک ویدیو رو به شما به میده. این قابلیت فعلا فقط برای سیستم عامل iOS موجوده.

3c-save-story-337x600

همچنین ببینید:  اینستاگرام: لایک و پاسخ به کامنت، حذف فالوئر در اکانت‌ خصوصی

ونچربیت

دیدگاه شما چیست؟

avatar
تکنامه