.....

با آپدیت جدید، می‌توانید پست‌های فیسبوکتان را رنگی کنید

برای فیسبوکی که سالهای سال است به خاطر دو رنگ ثابت سفید و آبی، مورد طعنه و کنایه قرار گرفته و می‌گیرد، اضافه کردن این امکان کمی عجیب است. با این که به نظر آپدیت خیلی کوچکیست، اما در تجربهٔ بصری ما از محیط فیسبوک، تاثیر زیادی خواهد گذاشت. این امکان که از امروز عرضه شده و به مرور در اختیار همه قرار می‌گیرد، تنها می‌تواند بر روی استاتوس‌های متنی اعمال شود و شامل پست‌های عکس و ویدئو و لینک نمی‌شود.

توضیح خاصی هم لازم ندارد: وقتی دکمهٔ استاتوس را بزنید، ابتدا می‌توانید رنگ خود را که شامل گرادینت هم می‌شود انتخاب کنید و سپس متن خود را نوشته و استاتوس را ارسال کنید.

تکنامه - با آپدیت جدید، می‌توانید پست‌های فیسبوکتان را رنگی کنید!

همچنین ببینید:  لابراتوار سرّی فیسبوک برای طراحی پوسترهای تبلیغاتی درون‌سازمانی

شاید برای اولین بار باشد که فیسبوک، اولویت را به اندروید داده است چرا که در طول هفتهٔ آینده، کاربران اندروید قادر به ارسال پست‌های رنگی خواهند بود. اما کاربران iOS و و وب (دسکتاپ) باید تا «چند ماه آینده» منتظر این به روز رسانی بمانند. البته تا آن موقع، تمام کاربران قادر به «دیدن» رنگها خواهند بود.

ما که از همین الان می‌دانیم که در فیسبوک تکنامه، از چه رنگهایی استفاده کنیم :)

دنکست‌وب

۲ دیدگاه‌ها

 1. من خیلی وقته که فیسبوک نرفتم …
  فک میکنم با این تغییر و «رنگی رنگی» شدن فیسبوک دیگه هیچوقت بهش برگردم …
  احتمالا زیادی شلوغ بشه محیطش :/

  • شهاب سیاوش

   راستش من فیسبوک به نظرم امکاناتش از بقیه خیلی بهتر بود، مخصوصا که می‌شه آلبوم مجموعه کار و اینفو و نوت و ویدئو و… ساخت. ولی خب طبق معمول پر شد از مطالب بی‌ربط و الانم که خاک مرده پاشیدن :))
   ولی فکر کن می‌تونی برندهای رنگ‌برند رو با استاتوس‌های رنگی پست کنی :)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکنامه