.....

آپدیت تلگرام: ماسک، ساخت گیف و فوتو ادیتور ۲٫۰

تلگرام این برنامه‌ پیامرسان محبوب (مخصوصا در میان ایرانیان) آخرین به روز رسانی خود را ساعاتی پیش منتشر کرد. در این به روز رسانی برنامه ویرایش عکس درونی تلگرام بهبود یافته و به نسخه ۲ ارتقا پیدا کرده است. همچنین امکان جدید به نام ماسک به این برنامه اضافه شده که به شما اجازه می‌دهد بر روی عکسهای ارسالی خود، کلاه و عینک و ریش و سبیل و موارد دیگر! اضافه کنید. همانند استیکرها، طراحی ماسک‌ها هم آزاد بوده و هر کسی می‌تواند با ربات Stickers ماسک‌های دلخواه خود را طراحی کند. شرط این کار فرمت PNG و ابعاد حداقلی ۵۱۲ پیکسل برای هر طرح است.

اما کار به همین‌ها خلاصه نمی‌شود. امکان دیگر اضافه شده در نسخه‌ آخر تلگرام، امکان ضبط ویدیو به صورت فایل متحرک GIF است. کافیست پس از ضبط ویدیوی خود صدای آن را با دکمه Mute قطع کنید. تلگرام به طور خودکار ویدیوی شما را به فرمت گیف تبدیل می‌کند.

همچنین ببینید:  پین کردن چت‌ها، متصل شدن به IFTTT و دیگر قابلیت‌ها در آپدیت جدید تلگرام

یک برگه جداگانه هم در این به روز رسانی برای استیکرهای داغ شده وجود دارد که می‌توانید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.

تکنامه - استیکرهای داغ تلگرام

شاید منبع= تکنامه. به عرضه‌ی گوگل الو در چند روز گذشته، مدیر تلگرام به فکر افتاد که به سرعت با امکانات جدید و به روز رسانی آنی، جلوی کوچ کاربران به برنامه پیامرسان گوگل را بگیرد. باید صبر کنیم و ببینیم که این جنگ اپلیکیشن‌های پیامرسان به کجا خواهد کشید. :)

به روز رسانی در ۱۳ مهر ماه: تلگرام حالا امکان ساخت بازی‌ها را فراهم کرده و شما می‌توانید با ربات تلگرام بازی کنید. این بازی‌ها در مرورگر به صورت HTML 5 لود می‌شوند. بنابراین حجم اپلیکیشن زیاد نخواهد شد. همچنین با تایپ gamee@ در هر چت و گفتگویی بازی‌ها به مکالمه اضافه می‌شوند و می‌توان با دوستان مشغول بازی شد.

بلاگ تلگرام
avatar
تکنامه