.....

آپدیت اینستاگرام: امکان اضافه کردن لینک، تگ و بومرنگ به «داستان‌ها»

اگر با امکان داستان‌پردازی یا همان Story در اینستاگرام آشنا نیستید، برای اطلاع از چگونگی ارسال و مدیریت داستان‌ها و همچنین ۵ قابلیت دیگر اینستاگرام، ابتدا این پست ما را بخوانید: ۶ قابلیت مفید و کاربردی برای اکانت اینستاگرام شما

تگ

خب حالا که همه به خوبی و خوشی می‌دانیم که «داستان» چیست، عرض شود که اینستاگرام در آخرین به روز رسانی خود در نسخهٔ ۹.۷ امکان تگ کردن در درون داستان را فراهم کرده است. مانند همهٔ منشن کردن‌های دیگری کافیست هنگام نوشتن متن در داستان، از @ استفاده کرده و هر کسی را که خواستید تگ کنید. شخصی که تگ شده، یک نوتیفیکیشن به صورت دایرکت در بخش پیام‌ها دریافت می‌کند و دیگرانی که داستان شما را می‌بینند، متن تگ برایشان به صورت زیر خط دار نمایش داده شده و با لمس آن، می‌توانند به پروفایل شخص تگ شده بروند. همچنین اگر شما شخصی را که دنبال نمی‌کنید، منشن نمایید یک نوتیفیکیشن درخواست تایید تگ برای اون فرستاده می‌شود.

همچنین ببینید:  دانلود اپلیکیشن LEGO Life: یک شبکهٔ اجتماعی برای شیفتگان لِگو

بومرنگ

امکان دیگر بهره بردن از بومرنگ، اپلیکیشن جانبی خالق گیف‌ اینستاگرام، در بخش داستان‌هاست. همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید چنانچه شما این اپلیکیشن را نصب کرده باشید، می‌توانید در هنگام ارسال عکس برای داستان، حالت تصویربرداری را به بومرنگ تغییر داده و داستانتان را روایت کنید.

تکنامه - آپدیت اینستاگرام: لینک و تگ در Story

لینک!

امکان سوم همانا اضافه کردن لینک در داستان‌هاست! لینک؟ اینستاگرام و لینک؟ بله از آنجایی که این موضوع به طور واضح از اینستاگرام بعید است، باید به اطلاع برسانیم که این یکی فقط برای کاربران تایید شدهٔ این شبکهٔ اشتراک عکس و ویدئو فراهم شده است که تعدادشان هم زیاد نیست. تایید یا Verify شده‌ها همان‌ها هستند که یک تیک آبی در کنار نام خود دارند و این امکان حالا حالاها برای هیچ کاربر عادی فعال نخواهد شد. در هیچ مکانی امکان ارسال درخواست برای این تیک آبی وجود ندارد. بنابراین فریب آنها را نخورید که شما را ترغیب به عملیات محیرالعقولی برای رسیدن به تایید اینستاگرامی می‌کنند! تنها چهره‌های شاخص، ستاره‌ها، سیاستمداران، هنرمندان، اهالی موسیقی و افرادی از این دست با تیک آبی مزین می‌شوند.

همین طور در خبری دیگر، مشخص شد که به زودی که معلوم نیست چه قدر زود باشد، اینستاگرام ویژگی ویدئوهای زنده را فعال خواهد کرد. به این صورت که داستان‌های شما می‌توانند زنده زنده روایت شوند. این یکی تا به امروز برای هیچ جنبنده‌ای فعال نشده، اما مدیر عامل اینستاگرام، ارائهٔ آن در آینده را تایید کرده است.

اندروییدآئوتوریتی

avatar
تکنامه